کارگردان نمایش خیابانی دایره زنگی : این نمایش در جشنواره تئآتر خیابانی مریوان به روی صحنه می رود.
ساخت فیلم مستند زندگینامه جهان پهلوان سامان قلی پور ملکشاه به نام “در سکوت ” روی میز تدوین قرارگرفت.
مرکز شیمی درمانی آمل از لحظه افتتاح تاکنون بسته است
گفتگوی بدون تعارف با جانباز مدافع حرم زین العابدین محمدی در سالروز شهادت شهدای خان طومان و شهید رضا حاجی زاده
اهدای اعضای جوان آملی به ۱۰ بیمار زندگی بخشید
گزارش تصویری ، جشن ولادت باسعادت سرداران کربلا ، باسخنرانی استادعلی اکبر رائفی پور در مصلی قدس شهر بزرگ آمل ، سه شنبه ۲۰ فروردین۱۳۹۸
مرتضی شریعتی لاریجانی ، ریس انجمن نمایش آمل و مدیریت پرتلاش گروه نمایشی علامت سوال ؛ تآترمفهومی کودکانه و شاد همانند نمایش « سرزمین آرزوها » می توانددر شکل گیری فوندانسیون کامل شدن ذهنی عقلی کودک فوق العاده تاثیر گذار باشد.
گزارش تصویری سالگرد شهید مدافع حرم سرهنگ پاسدار مصطفی زال نژاد ، در حسینیه ثارالله سپاه شهر هزار سنگر آمل
۱۵:۲۸:۳۹ - دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اهدای اعضای جوان آملی به ۱۰ بیمار زندگی بخشید
مرحوم ” حاج جواد مسلمی” جوان ۴۲ ساله آملی در سانحه رانندگی دچار مرگ مغزی شد و بنا به وصیت او و موافقت خانواده اش، حدود ۱۶ عضو بدن او شامل کلیه، کبد، قلب، ریه‌ها، روده و دیگر نسوج قابل استفاده به بیماران نیازمند اهدا و پیوند زده شد. ماندگار مسلمی پدر این مرحوم با […]

مرحوم ” حاج جواد مسلمی” جوان ۴۲ ساله آملی در سانحه رانندگی دچار مرگ مغزی شد و بنا به وصیت او و موافقت خانواده اش، حدود ۱۶ عضو بدن او شامل کلیه، کبد، قلب، ریه‌ها، روده و دیگر نسوج قابل استفاده به بیماران نیازمند اهدا و پیوند زده شد.

ماندگار مسلمی پدر این مرحوم با اشاره به اینکه اقدام اهدای عضو به درخواست و وصیت همیشگی مرحوم جواد به خانواده بوده که در صورت وقوع حادثه یا تصادف، اعضای قابل استفاده به بیماران نیازمند اهدا شود، گفت: خوشحال هستیم که با وجود تصمیم سخت در چنین شرایطی، باعث نجات چندین بیمار شدیم و احساس می‌کنیم که این امر بهترین باقیات و صالحات برای مرحوم جواد خواهد شد.

وی افزود: با این اقدام اکنون احساس می‌کنم که همچنان فرزندم زنده است و دیگر ناراحت نیستم.

نخستین اهدای عضو در آمل

در همین حال رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل نیز گفت، که این نخستین اهدای عضو سال ۹۸ در شهرستان آمل بوده که اعضای کامل توسط مرحوم جواد مسلمی جوان مرگ مغزی شده به بیماران نیازمند اهدا شده است.

دکتر فرامز اکبری افزود: خوشبختانه نگاه و فرهنگ اهدای عضو در سال‌های اخیر با درک درست شهروندان برای نجات و زندگی بخشیدن به بیمارانی که نیازمند به پیوند اعضا هستند، رو به امیدواری است.

اعضای ۱۴ بیمار مرگ مغزی شده پارسال در مازندران به بیماران نیازمند اهدا شد. بنا برآمارهای رسمی اعلام شده از دانشگاه علوم پزشکی مازندران، تاکنون حدود ۴۵ هزار نفر در این استان کارت اهدای عضو دریافت کردند.

بیش از ۲ هزار و ۷۰۰ بیمار نیازمند پیوند عضو در کشور وجود دارد که روزانه ۷ تا ۱۰ بیمار به علت نبود اعضا مناسب فوت می‌کنند.مهر

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب