13:06:13 - چهارشنبه 17 آگوست 2016
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بنا سرمایه کشتی است و ما در کنار او هستیم
دبیر فدراسیون کشتی گفت: محمد بنا سرمایه کشتی ایران است و تردید نداشته باشیم که او برای افتخار آفرینی ورزش ملی کشور در المپیک با تمام وجود تلاش کرده است. ‎ حمید بنی تمیم در خصوص نتایج تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در المپیک ریو، اظهارداشت: قطعا محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی، به […]

دبیر فدراسیون کشتی گفت: محمد بنا سرمایه کشتی ایران است و تردید نداشته باشیم که او برای افتخار آفرینی ورزش ملی کشور در المپیک با تمام وجود تلاش کرده است. ‎
حمید بنی تمیم در خصوص نتایج تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در المپیک ریو، اظهارداشت: قطعا محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی، به همراه اعضای کادر فنی و کشتی گیران با تمام وجود برای کسب نتیجه مطلوب در المپیک تلاش خود را بکار بسته بودند.
وی ادامه داد: موضع رسمی فدراسیون کشتی قدردانی از زحمات و تلاش های محمد بنا و قهرمانان تیم ملی کشتی فرنگی است.
بنی تمیم خاطر نشان کرد: تیم ملی کشتی فرنگی ایران در المپیک ریو صاحب دو مدال برنز شد که شمار مدال های ما را در کشتی فرنگی در المپیک ها به عدد هفت رساند.هرچند همه معتقدیم این تیم لایق مدال های خوشرنگ تر و بیشتر بود؛ اما ذات ورزش با پیروزی و شکست همراه است.
وی در پایان گفت: نتایج و عملکرد کشتی فرنگی در المپیک ۲۰۱۶ با توجه به انتظارات مردم، برای کسب نتایج بهتر، در رویدادهای پیش رو، مورد بررسی قرار خواهد گرفت. اما به هرحال و تحت هر شرایطی سرمایه های فنی بزرگ کشتی کشور باید حفظ شوند و همه ما در مجموعه فدراسیون کشتی در کنار محمد بنا قرار داریم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب