11:44:31 - سه‌شنبه 9 جولای 2019
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بولتون: به فشار علیه ایران ادامه می‌دهیم
«جان بولتون» مشاور امنیت ملی آمریکا روز دوشنبه در کنفرانس سالانه «مسیحیان متحد برای اسرائیل» گفت که واشنگتن به سیاست فشار علیه ایران ادامه می‌دهد و در این راستا با همپیمانان خود همکاری خواهد کرد. وی در ادامه سخنانش گفت: افتخار می‌کنم در دولتی فعالیت می‌کنیم که بیشترین حمایت‌ را از اسرائیل انجام داده است. مشاور […]

«جان بولتون» مشاور امنیت ملی آمریکا روز دوشنبه در کنفرانس سالانه «مسیحیان متحد برای اسرائیل» گفت که واشنگتن به سیاست فشار علیه ایران ادامه می‌دهد و در این راستا با همپیمانان خود همکاری خواهد کرد.

وی در ادامه سخنانش گفت: افتخار می‌کنم در دولتی فعالیت می‌کنیم که بیشترین حمایت‌ را از اسرائیل انجام داده است.

مشاور امنیت ملی آمریکا در ادامه سخنرانی خود گفت: واشنگتن هرگز اجازه نخواهد داد که ایران به هیچ طریقی به سلاح هسته‌ای دست یابد.

این ادعا در حالی مطرح می‌شود که ایران بارها تاکید کرده که برنامه هسته‌ای خود را صرفا با مقاصد صلح‌آمیز پیگیری می‌کند و رهبر ایران نیز طی فتوایی تولید و ذخیره سلاح هسته‌ای را حرام اعلام کرده‌اند.

بولتون در بخش دیگری از سخنرانی خود گفت که تلاش ایران برای دور زدن تحریم‌ها و همچنین کمک به نظام سوریه غیر قابل قبول است.

«مایک پنس»، معاون رئیس‌جمهور آمریکا نیز پیش از بولتون در کنفرانس سالانه مسیحیان متحد برای اسرائیل سخنرانی کرد و گفت: «ایران نباید خویشتنداری آمریکا را با جدی نبودن آمریکا اشتباه بگیرد. ایالات متحده دنبال جنگ با ایران نیست. مایل به گفت‌وگو هستیم، اما آمریکا عقب نخواهد نشست.»

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب