۲۰:۴۵:۰۹ - سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تب دلار از سکه داغتر شد؛ دلار در مرز ۱۴ هزار تومان
طوفان بازار طلا و ارز امروز درحالی ادامه داشت که سکه فقط ۵۰ هزار تومان افزایش قیمت داشت ولی طلا به ۳۶۰ هزار تومان صعود کرد و یورو به مرز ۱۶ هزار تومان رسید. به گزارش سایت اتحادیه طلا؛ قیمت‌ها در بازار عصر به رقم زیر درحال دست به دست شدن است: سکه امامی به […]

طوفان بازار طلا و ارز امروز درحالی ادامه داشت که سکه فقط ۵۰ هزار تومان افزایش قیمت داشت ولی طلا به ۳۶۰ هزار تومان صعود کرد و یورو به مرز ۱۶ هزار تومان رسید.

به گزارش سایت اتحادیه طلا؛ قیمت‌ها در بازار عصر به رقم زیر درحال دست به دست شدن است:
سکه امامی به قیمت ۴ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان رسید است که از دیشب ۵۰ هزار تومان گرانتر و از صبح ۵ هزار تومان کاهش داشته است.
سکه بهار آزادی در رقم ۴ میلیون ۲۵۶ هزار تومان در حالا داد و ستد است که از دیشب ۱۰۰ هزار تومان افزایش داشته است و ۵۰ هزار تومان رشد نسبت به صبح را به ثبت رسانده است.
نیم سکه به قیمت ۲ میلیون و ۲۵۴ هزار تومان رسید که از دیشب ۴۰ هزار تومان بیشتر شده و قیمت صبحش را ۳۴ هزار تومان افزایش داده است.
ربع سکه قیمت ۱ میلیون و ۱۵۳ هزار تومان را برای خود به ثبت رساند که در واقع از دیشب ۲۰ هزار تومان گرانتر شده و از صبح تغییر خواصی نداشته است.
سکه گرمی با رقم ۶۱۲ هزار تومان معامله میشود و این یعنی با ۱۰ هزار تومان رشد نسبت به دیشب، از بازار صبح تغییر محسوسی نکرده است.
طلای ۱۸ عیار هم به میزان باور نکردنی ۱۵ هزارو ۲۳۰ تومان رشد داشت و هم اکنون با قیمت ۳۶۰ هزار و ۳۸۰ تومان برای هرگرم ارزش گذاری میشود.

بازار ارزها نیز امروز پر تلاطم بود و رشد قیمتهایی حدود هزار تومان را به ثبت رساند.
در بازار غیر رسمی دلار با هزار تومان افزایش نسبت به دیروز با قیمت ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان رد و بدل میشود.
یورو نیز با هزار تومان افزایش نسبت به دیشب، قیمت ۱۵ هزار و ۹۵۴ تومان را برای خود به ثبت رساند.
پوند نیز با هزارو ۹۰ تومان رشد با نرخ برابری ۱۷ هزار و ۶۹۰ تومان معامله می‌شود.
/آخرین خبر

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب