17:04:30 - پنج‌شنبه 11 جولای 2019
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تداوم مواج بودن دریا تا فردا / پایان زندگی ۹ نفر در دریا
نقی کریمیان در شهرستان ساری، با بیان اینکه با وجود اینکه دریای مازندران امروز به‌صورت مواج است ولی مردم وارد آب شدند و به توصیه‌های ناجیان غریق توجهی نمی‌کنند، اظهار کرد: وضعیت مواج بودن دریا تا فردا ادامه دارد که لازم است مردم در زمان مواج بودن از شنا و ورود به دریا پرهیز کنند. […]

نقی کریمیان در شهرستان ساری، با بیان اینکه با وجود اینکه دریای مازندران امروز به‌صورت مواج است ولی مردم وارد آب شدند و به توصیه‌های ناجیان غریق توجهی نمی‌کنند، اظهار کرد: وضعیت مواج بودن دریا تا فردا ادامه دارد که لازم است مردم در زمان مواج بودن از شنا و ورود به دریا پرهیز کنند.

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران اضافه کرد: از ابتدای آغاز طرح‌های دریا تاکنون یعنی طی ۵۱ روز گذشته ۹ تن در دریای مازندران غرق شدند که از این تعداد سه تن مازندرانی هستند.

کریمیان ادامه داد: طی ۵۱ روز گذشته ۴۴۱ نفر از خطر غرق شدن نجات یافتند که از این تعداد ۳۳۲ نفر زن و ۱۰۹ نفر مرد هستند و همچنین ۲۲ نفر به بیمارستان‌های سطح استان اعزام شدند.

وی تصریح کرد: موضوع دیگر پرهیز مردم برای ورود به نقاط سنگ‌چین بوده که دو روز گذشته نیز در رامسر غرقی داشتیم.

رئیس هیات نجات غریق و غواصی مازندران تصریح کرد: موضوع دیگر اینکه تمامی کسانی که مدعی شنا در استخر هستند باید بدانند شنا در دریا متفاوت با استخر بوده و هرلحظه احتمال غرقی وجود دارد.فارس

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب