19:12:52 - شنبه 14 اکتبر 2017
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جاده چالوس و محور هراز باز است
سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت جاده هراز و چالوس و انتشار اخباری مبنی بر انسداد این دو محور اظهار داشت: قرار بود از امشب ساعت ۲۳ تا ۵ صبح به منظور مقاوم‌سازی و تثبیت دیواره تونل شماره ۵، جاده چالوس به مدت سه ماه مسدود شود.  رئیس مرکز […]

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت جاده هراز و چالوس و انتشار اخباری مبنی بر انسداد این دو محور اظهار داشت: قرار بود از امشب ساعت ۲۳ تا ۵ صبح به منظور مقاوم‌سازی و تثبیت دیواره تونل شماره ۵، جاده چالوس به مدت سه ماه مسدود شود. 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: به دلیل آماده نبودن پیمانکار، اجرای عملیات متوقف شده و هم‌اکنون جاده چالوس باز بوده و تردد در آن جریان دارد. 

سرهنگ رحمانی در خصوص انسداد جاده هراز گفت: قرار بود این محور نیز از ساعت ۷ صبح تا ۱۸ به دلیل عملیات بهسازی مسدود شود که این انسداد نیز صورت نگرفت. 

این مقام ارشد پلیس راهور ناجا خاطرنشان کرد: هر دو محور در حال حاضر باز بوده و تردد به صورت عادی و روان در آن جریان داشته و مشکلی در آن گزارش نشده است. 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در صورت انسداد یا اجرای محدودیت در محورهای مواصلاتی کشور و به خصوص دو محور فوق، پلیس راهور ناجا بلافاصله مردم را در جریان خواهد گذاشت./فارس

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب