11:48:29 - سه‌شنبه 9 جولای 2019
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خطاهای دارویی با نسخه نویسی الکترونیک کاهش می یابد
رسول ظفرمند در جلسه ستاد اجرایی پزشک خانواده شهرستان میاندورود عدالت‌محوری، کاهش هزینه های غیر ضروری، تسهیل دسترسی مردم به خدمات بهداشتی درمانی، کاهش مصرف دارو و تشکیل پرونده الکترونیک سلامت را از اهداف مهم طرح پزشک خانواده برشمرد. وی همراهی و مشارکت فعال مردم و مسئولین را از عوامل موثر در پیاده سازی صحیح […]

رسول ظفرمند در جلسه ستاد اجرایی پزشک خانواده شهرستان میاندورود عدالت‌محوری، کاهش هزینه های غیر ضروری، تسهیل دسترسی مردم به خدمات بهداشتی درمانی، کاهش مصرف دارو و تشکیل پرونده الکترونیک سلامت را از اهداف مهم طرح پزشک خانواده برشمرد. وی همراهی و مشارکت فعال مردم و مسئولین را از عوامل موثر در پیاده سازی صحیح طرح پزشک خانواده برشمرد و افزود: اطلاع رسانی و آگاهی بخشی صحیح همچنین فرهنگ سازی به موقع با استفاده از تمامی امکانات و منابع را در دستیابی به اهداف اجرای طرح بزرگ پزشک خانواده بسیار موثر و مهم برشمرد.

دکتر ظفرمند در ادامه با اشاره به اجرای طرح های نوین الکترونیکی سازمان بیمه سلامت بیان داشت: اجرای طرح های الکترونیک سازمان بیمه سلامت در کشور نیازمند همکاری و تغییر رفتار پزشکان و دریافت کنندگان خدمات سلامت است. زیرا تغییر رفتار و اصلاح سبک زندگی خاصی که بر حسب عادت به رویه تبدیل شده بسیار دشوار است. بر این اساس برای بهبود شرایط، مدیریت منابع، صرفه جویی در مصرف کاغذ، کاهش خطاهای انسانی و بسیاری دیگر از دلایل باید به سمت الکترونیکی شدن نسخه نویسی حرکت کرد و چه بسا ضروری است که تغییر در رفتارها قانونمند و هدایت شده شود.

در ادامه دکتر مزدارانی، رئیس مرکز بهداشت شهرستان میاندورود نیز طی سخنانی گزارشی از اقدامات انجام شده این مرکز در اجرای برنامه پزشک خانواده در شهرستان میاندورود ارائه نمود. وی فرهنگ سازی و اطلاع رسانی همگانی را در پیشبرد اهداف برنامه پزشک خانواده بسیار مهم و تاثیرگذار برشمرد.

لازم به ذکر است در ادامه عملکرد مراکز بهداشتی درمانی روستایی و بازخورد بازرسی‌های کارشناسان بیمه سلامت در بازدیدهای مشترک از مراکز بهداشت سطح شهرستان جهت بهبود و افزایش ارائه خدمات به بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت مطرح و تبادل نظر شد.مهر

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب