9:39:11 - چهارشنبه 15 اکتبر 2014
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیام آمارد
 رسانه های نوشتاری سالیان متمادی است که وظیفه اطلاع رسانی درجامعه را بر عهده دارند با گذشت زمان و پیشرفت و تعدد روشهای اطلاع رسانی رسانه های مجازی نیز پا به عرصه اطلاع رسانی گذاشته و با گذر زمان در این زمینه بیش از پیش نقش و جایگاه خود را ارتقا داده و اهمیت و […]

 رسانه های نوشتاری سالیان متمادی است که وظیفه اطلاع رسانی درجامعه را بر عهده دارند با گذشت زمان و پیشرفت و تعدد روشهای اطلاع رسانی رسانه های مجازی نیز پا به عرصه اطلاع رسانی گذاشته و با گذر زمان در این زمینه بیش از پیش نقش و جایگاه خود را ارتقا داده و اهمیت و تاثیر گذاری خود را نشان داده اند.
در این راستا سایتهای خبری و تحلیلی چند سالی هست که در شهرستان آمل پا به عرصه اطلاع رسانی گذاشته اند که نسبت به نگرش و سیاستهای مسئولان خود رویکردی در پیش گرفته و در ضمن درج اخبار شهرستان افکار و دیدگاهها و تحلیل های خود را به مخاطب عرضه و سعی در فراگیر کردن آن دارند. با توجه به کثرت افکار و سلایق نسبت به مسائل و رویدادهای جامعه وجود رسانه های متعدد برای ارائه این افکار لازم و ضروری می نماید.
با اعتقاد به چند صدایی درحوزه تحلیل مسائل شهرستان و امور مهم کشوری تصمیم بر آن شد در قالب یک سایت تحلیلی و خبری با عنوان پیام آمارد در حوزه های اجتماعی و فرهنگی قدم بگذاریم و با این هدف که بتوانیم با ایجاد یک رسانه در قالبی متفاوت با سایتهای فعال شهرستان نقطه نظرات فرهیختگان شهرمان که اکثرا در حاشیه قرار گرفته اند را به افکار عمومی بنمایانیم . تا شاید زبان گویای بخشی از مشکلات و مسائل شهرمان باشند.
تصمیم مجموعه سایت پیام آمارد بر این است که با در نظر گرفتن سیاست چند صدایی و سعه صدر در مقابل منتقدین و مخالفان از تقابل و رودر رویی با اشخاص و گروهها و سازمانها … که موجب ایجاد حاشیه های پر رنگتر از متن می شود پرهیز نماید ، که این حاشیه ها شاید در گذر زمان برای تامین منافع شخصی یا گروهی لازم ضروری نماید لیکن جز ایجاد تنش و عقب ماندگی عایدی دیگر برای شهر نخواهد داشت.
خط مشی مجموعه  آمارد نیوز بر ناسازگاری و سیاه نمایی بنا نخواهد شد بلکه در صورت انتقاد از نهاد یا سازمانی یا اشخاص این انتقاد همراه با پیشنهاد و ارائه راه حل خواهد بود نکته ای که تاکنون به جرئت می توان گفت خیلی کمتر به آن پرداخته شده است.
از آنجا که رسانه ها خواه ناخواه به جریان فکری و سیاسی منتسب خواهند شد؛ مجموعه آمارد نیوز بدینوسیله اعلام می دارد به هیچ شخص و گروهی  وابستگی ندارد و در مورد گرایش سیاسی و خط مشی فکری سایت این مخاطبان و کاربران خواهند بود که به مرور زمان به قضاوت خواهند نشست نکات قوت را تایید و نکات ضعف را نقد خواهد کرد.
التزام به خط انقلاب و امام و رهبری و پایبندی به تمام اصول قانون اساسی را با قاطعیت اعلام و سیاست مان پایبندی به آن و دفاع از اصول و اهداف انقلاب اسلامی و خون فرزندان این مرز و بوم خواهد بود . ما خدمت به انقلاب و پاسداشت خون شهدا را در تنویر افکار عمومی و آگاه سازی آنها در نظارت بر اعمال دولت مردان و منتخبان مردم در راستای انجام صحیح امور و ارتقای رفاه و آسایش مردم و سلامت کشورداری می بینیم که منجر به اقتدار و عظمت ایران اسلامی خواهد شد
سایت پیام آمارد ( آمارد نیوز ) خود را بری از اشکالات و نارسایی ها نمی داند و در صورت دریافت انتقاد و پیشنهاد از هر شخص و طیفی ان را مورد بررسی قرار داده و در صورت لزوم در عملکردش تاثیر خواهد داد.
و من الله توفیق
پیام آمارد دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد.
شماره تماس جهت خبر فوری،مقالات،عکس و درج تبلیغات : ۰۹۳۸۷۴۶۸۳۳۳
amardnews@gmail.com

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب