۱۹:۰۶:۳۲ - پنج شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درخواست پسر بن‌لادن از مردم عربستان برای سرنگونی حاکمان سعودی
پسر اسامه بن لادن از مردم عربستان سعودی خواسته است به منظور رها کردن خودشان از نفوذ آمریکا، حاکمان این پادشاهی را سرنگون کنند. به نقل از خبرگزاری فرانسه، گروه سایت اینتلیجنس اعلام کرد پسر «اسامه بن لادن» سرکرده سابق القاعده، از مردم عربستان سعودی خواسته است به منظور رها کردن خودشان از نفوذ آمریکا، […]

پسر اسامه بن لادن از مردم عربستان سعودی خواسته است به منظور رها کردن خودشان از نفوذ آمریکا، حاکمان این پادشاهی را سرنگون کنند.

به نقل از خبرگزاری فرانسه، گروه سایت اینتلیجنس اعلام کرد پسر «اسامه بن لادن» سرکرده سابق القاعده، از مردم عربستان سعودی خواسته است به منظور رها کردن خودشان از نفوذ آمریکا، حاکمان این پادشاهی را «سرنگون» کنند.

بر اساس اعلام این گروه، «حمزه بن لادن» در یک پیام صوتی بدون تاریخ، از جوانان عربستان سعودی خواست به القاعده در شبه جزیره عربستان بپیوندند، تا «تجربه لازم» را برای مبارزه به دست آورند.

مقامات اطلاعاتی آمریکا اعلام کرده اند حمزه ۲۳ ساله پسر مورد علاقه مغز متفکر اسامه بن لادن بود. وی، حمزه را برای جانشینی خود به عنوان سرکرده القاعده آماده می کرد.

به مناسبت پنجمین سالگرد کشته شدن اسامه بن لادن، کارشناسان به برجسته شدن و اهمیت یافتن روز افزون حمزه در میان افراط گرایان در مقایسه با «ایمن الظواهری» سرکرده مصری القاعده اشاره کرده اند.باشگاه خبرنگاران

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب