17:19:47 - یکشنبه 4 آگوست 2019
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
« رایکا» جانشین تیم فوتبال خونه به خونه در لیگ دسته یک شد
واگذاری امتیاز تیم فوتبال خونه به خونه بابل در جلسه ای با حضور حسن نژاد معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی و شیرازی مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری مازندران ، عالیشان معاون توسعه امور ورزشی و فرهادی رئیس واحد حقوقی اداره کل ورزش و جوانان استان، عباس حسن زاده موکل تیم خونه به خونه بابل، فاریابی […]

واگذاری امتیاز تیم فوتبال خونه به خونه بابل در جلسه ای با حضور حسن نژاد معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی و شیرازی مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری مازندران ، عالیشان معاون توسعه امور ورزشی و فرهادی رئیس واحد حقوقی اداره کل ورزش و جوانان استان، عباس حسن زاده موکل تیم خونه به خونه بابل، فاریابی نماینده مدیرعامل باشگاه رایکا و حسن نتاج وکیل این تیم در استانداری مازندران برگزار شد.

در این جلسه وپس از بیان مسایل ومشکلات مالی از سوی موکل تیم خونه به خونه در چند سال حضور در مسابقات لیگ دسته یک و حمایت نشدن از سوی مسئولان استان، مالک باشگاه برخلاف علاقه و میل خود، تصمیم قطعی به فروش امتیاز این تیم گرفته است.

نماینده مدیرعامل و وکیل باشگاه رایکا بابل هم با ارائه الزامات ومدارک قانونی را ارائه و به طور رسمی  امتیاز تیم فوتبال خونه به خونه به تیم رایکا بابل واگذار  تا سهمیه تنها نماینده مازندران در لیگ دسته یک در بابل باقی بماند.

برخی منابع مطلع، مبلغ فروش امتیاز تیم خونه به خونه بابل را حدود ۴۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کردند.

باشگاه رایکا بابل اعلام کرده که از روز یکشنبه  تست گیری از بازیکنان جدید برای عضویت دراین تیم در ورزشگاه هفت تیر بابل برگزار خواهد شد.

تیم خونه به خونه بابل از چهار سال قبل به عنوان یکی ازنماینده های مازندران در لیگ دسته یک حضور داشت که سه سال آن در بین تیم های مدعی در این رقابت ها بود که در سال۹۶ وبا اختلاف تفاضل گل نسبت به تیم نساجی دیگر نماینده مازندران از صعود مستقیم به لیگ برتر بازماند.

این تیم در مسابقات سال گذشته از هفته دوم وارد مسابقات لیگ شد و با جابه جایی ۳ مربی در کادرفنی خود درنهایت با هدایت ” اکبرمیثاقیان”  تنها موفق به حفظ سهمیه خود در لیگ یک شد.
مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور درحالی با حضور نمایندگان ۱۸ تیم هفته گذشته در سازمان لیگ فدراسیون قرعه کشی شد که هیچ نماینده ای از تیم خونه به خونه ومازندران شرکت نکرده بود.

هنوز از کادرفنی که در فصل جاری هدایت تیم رایکا را برعهده خواهند گرفت و بازیکنان صاحب نامی  که دراین تیم بازی خواهند کرد، گزارشی منتشر نشده است.

فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور با شرکت ۱۸ تیم، از ۲۶ مردادماه آغاز می شود و تیم رایکا بابل (خونه به خونه سابق) در هفته نخست این رقابتها در دیداری خانگی در ورزشگاه شهدای هفت تیر میزبان تیم کارون اروند خرمشهر خواهد بود.مهر

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب