۱۲:۲۳:۴۵ - دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رمزگشایی از افشاگری هدایتی درباره پرداخت پول به فدراسیون تاج
تاج به هدایتی می‌گوید قسمتی از هزینه‌های جاری تیم ملی (پرداخت پول دستیاران کی‌روش) را متقبل شود تا با این بهانه بتواند به اردوی تیم ملی برود و با بازیکنان مورد نظرش هم مذاکره کند. از نظر مدیران فدراسیون فوتبال کمک‌‌هایی که هدایتی به فدارسیون کرده «بلاعوض» بوده و فدراسیون بدهی خاصی به او ندارد. […]

تاج به هدایتی می‌گوید قسمتی از هزینه‌های جاری تیم ملی (پرداخت پول دستیاران کی‌روش) را متقبل شود تا با این بهانه بتواند به اردوی تیم ملی برود و با بازیکنان مورد نظرش هم مذاکره کند. از نظر مدیران فدراسیون فوتبال کمک‌‌هایی که هدایتی به فدارسیون کرده «بلاعوض» بوده و فدراسیون بدهی خاصی به او ندارد.
اظهارنظر حسین هدایتی در مورد اینکه برای پرسپولیسی شدن سیدجلال حسینی و وحید امیری مجبور شده ۲،۳ گره از کار فدراسیون باز کند، بسیار حاشیه‌ساز شده است. اینکه منظور هدایتی از این افشاگری واضح چیست؟ اینکه آیا فدارسیون فوتبال در پیوستن سیدجلال حسینی و وحیدامیری به پرسپولیس نقش داشته؟
خبرگزاری قوه قضاییه در این مورد پیگیری‌های لازم را انجام داد و به پاسخ این سوالات هم رسید. واقعیت این است که در فصل نقل‌ و انتقالات پیش از لیگ شانزدهم، علیرضا منصوریان در اردوی تیم ملی حاضر می‌شود تا برای جذب وحید امیری با این بازیکن صحبت کند. این حرکت منصوریان باعث ناراحتی هدایتی می‌شود و او هم در تماس با تاج این ناراحتی را اعلام می‌کند. تاج به هدایتی تاکید می‌کند که کی‌روش اجازه حضور او در اردوی تیم ملی برای مذاکره با بازیکنان تیم ملی را نمی‌دهد ولی با یک ترفند می‌تواند در اردوی تیم ملی حضور پیدا کند و اتفاقا با استقبال کی‌روش هم روبرو شود.
گفته می‌شود تاج به هدایتی می‌گوید قسمتی از هزینه‌های جاری تیم ملی را متقبل شود تا با این بهانه بتواند به اردوی تیم ملی برود و با بازیکنان مورد نظرش هم مذاکره کند. این پیشنهاد تاج مورد قبول هدایتی قرار می‌گیرد تا او با پرداخت بخشی از هزینه‌های تیم ملی (گفته شده پرداخت پول دستیاران کی‌روش) به اردوی تیم ملی برود و با سیدجلال حسینی و وحید امیری ملاقات کند. این همان «گِره‌هایی» است که هدایتی در موردش صحبت کرده است، البته بماند که گفته شده اتومبیلی هم که در اختیار راننده کی‌روش قرار داده شده هم کادوی هدایتی بوده است.
نکته ضروری این است که فدراسیون فوتبال به هیچ عنوان نقش مستقیمی در پرسپولیسی‌ شدن حسینی و امیری نداشته است. فقط در این میان ظاهرا از نظر مدیران فدراسیون فوتبال کمک‌‌هایی که هدایتی به فدارسیون کرده «بلاعوض» بوده و فدراسیون بدهی خاصی به او ندارد./تابناک

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب