۲۱:۴۷:۳۴ - یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
روایت رسمی از تغییرات وحشتناک قیمت اقلام خوراکی
مرکز آمار متوسط قیمت اقلام خوراکی در مردادماه سال جاری را منتشر کرد که بر این اساس نرخ خوراکی‌ها از منفی ۴۷.۵ درصد تا ۸۵.۸ درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته‌ است. بر اساس نتایج به دست آمده در مرداد ماه ١٣٩٧، بیشترین افزایش قیمت در ماه جاری نسبت به ماه گذشته، مربوط به […]

مرکز آمار متوسط قیمت اقلام خوراکی در مردادماه سال جاری را منتشر کرد که بر این اساس نرخ خوراکی‌ها از منفی ۴۷.۵ درصد تا ۸۵.۸ درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته‌ است.

بر اساس نتایج به دست آمده در مرداد ماه ١٣٩٧، بیشترین افزایش قیمت در ماه جاری نسبت به ماه گذشته، مربوط به اقلام «سیب درختی زرد» با ٣٨.٦ درصد افزایش، «پرتقال محصول داخل» با ٢٩,٨ درصد افزایش و «مرغ ماشینی» با ٢٨.٧ درصد افزایش بوده است. در این ماه هیچ گونه کاهش قیمتی نسبت به ماه قبل وجود نداشته است.

بیشترین افزایش قیمت نسبت به ماه مشابه سال قبل (مرداد ١٣٩٦) مربوط به «پرتقال محصول داخل» با ٨٥,٨ درصد افزایش و پس از آن «خیار» با ٨٤.١ درصد افزایش و «سیب درختی زرد » با ٨٣,٧ درصد افزایش می باشد. بیشترین کاهش قیمت نسبت به ماه مشابه سال قبل (مرداد ١٣٩٦) مربوط به قلم «پیاز» با ٤٧.٥ درصد کاهش است.

همچنین بیشترین کاهش قیمت نسبت به ماه مشابه سال قبل (مرداد ١٣٩٦) مربوط به قلم «پیاز» با ٤٧,٥ درصد کاهش است./ایبِنا

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب