23:21:24 - یکشنبه 28 جولای 2019
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سارق وانت‌ حامل گوجه و خیار را زمین‌گیر کرد!
روز گذشته واحد گشتی کلانتری ۱۳۲ نبرد در محدوده خیابان خاوران متوجه تعقیب و گریز سه دستگاه موتورسیکلت، با یک دستگاه پیکان‌وانت شدند. در ادامه، یکی از این موتورسیکلتها با دیدن خودروی پلیس به واحد گشتی مراجعه و عنوان کرد که وانت‌پیکان توسط یک سارق به سرقت رفته و خودرو متعلق به پدرش است. بررسی‌ها نشان داد راننده وانت‌پیکان […]

روز گذشته واحد گشتی کلانتری ۱۳۲ نبرد در محدوده خیابان خاوران متوجه تعقیب و گریز سه دستگاه موتورسیکلت، با یک دستگاه پیکان‌وانت شدند.

در ادامه، یکی از این موتورسیکلتها با دیدن خودروی پلیس به واحد گشتی مراجعه و عنوان کرد که وانت‌پیکان توسط یک سارق به سرقت رفته و خودرو متعلق به پدرش است.

بررسی‌ها نشان داد راننده وانت‌پیکان حین فروش بار گوجه و خیار بوده که سارق با توجه به غفلت راننده، پس از سوار بر خودرو و با توجه به قرار داشتن سوئیچ روی فرمان، خودرو را سرقت کرده است.

مأموران در ادامه برای دستگیری متهم و توقیف خودرو وارد عمل شده و در ابتدای امر به سارق دستور ایست دادند که وی بدون توجه به دستورات پلیس به فرار خود ادامه داد.

در ادامه این تعقیب و گریز، سه شهروند مجروح شده و دو خودرو نیز آسیب دیدند.

با توجه به آنکه احتمال می‌رفت سارق به شهروندان دیگری هم آسیب بزند، مأموران با استفاده از قانون به‌کارگیری سلاح اقدام به شلیک چند تیر هوایی کرده اما سارق بدون توجه به دستورات پلیس با سرعت به فرار خود ادامه داد.

مأموران با شلیک چهار تیر به سمت لاستیک خودروی پیکان‌وانت، هر چهار چرخ خودروی مذکور را پنجر کردند اما سارق به صورت پیاده به فرار خود ادامه داد.

سرانجام مأموران با تعقیب و گریز ۵۰۰ متری سارق را دستگیر کرده و به کلانتری انتقال دادند.

سرهنگ جهانشاه تیموری؛ رئیس کلانتری ۱۳۲ نبرد با اعلام این خبر گفت: در بررسی‌های اولیه مشخص شد متهم ۲۰ سال سن و انواع سوابق کیفری دارد.

وی تصریح کرد: متهم بارها زندان رفته و دو روز قبل پس از آزادی از زندان، مجدداً به سرقت روی آورده بود.

این مقام انتظامی از رانندگان خواست از قرار دادن سوئیچ داخل خودرو جلوگیری کرده و به هیچ عنوان درهای خودرو را باز نگذارند.مشرق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب