آمارد نیوزفنر سکه و طلا در رفت - آمارد نیوز
۱۵:۵۷:۳۱ - یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فنر سکه و طلا در رفت
بازار آشفته طلا و ارز که دیروز شاهد ثبت رکورد ۲ میلیونی برای سکه امامی و سقف شکنی ۱ میلیونی برای نیم سکه بود، امروز هم با افزایش قیمت همراه شد. طلای ۱۸ عیار هم با ثبت رکوردی تازه از ۲۰۰ هزار تومان گذشت. به گزارش شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز تهران؛ سکه […]

بازار آشفته طلا و ارز که دیروز شاهد ثبت رکورد ۲ میلیونی برای سکه امامی و سقف شکنی ۱ میلیونی برای نیم سکه بود، امروز هم با افزایش قیمت همراه شد. طلای ۱۸ عیار هم با ثبت رکوردی تازه از ۲۰۰ هزار تومان گذشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز تهران؛ سکه امامی که امروز از ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان هم گذشته بود، (تا لحظه تنظیم این خبر) با رشد ۵۲ هزار تومانی به رقم ۲ میلیون و ۹۹ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. سکه بهار آزادی هم با افزایش ۳۰ هزار تومانی به ۲ میلیون و ۸۰ هزار تومان معامله شد.
نیم سکه هم که دیروز از مرز ۱ میلیون تومان گذشته بود، امروز با رشد ۴۵ هزار تومانی، یک میلیون و ۹۵ هزار تومان معامله شد. ربع سکه و سکه گرمی هم به ترتیب ۶۲۵ هزارتومان و ۳۸۲ هزار تومان قیمت گذاری شدند.
طلای ۱۸ عیار هم که امروز با فتح قله ۲۰۰ هزار تومانی خبر ساز شده بود، ۹ هزار و ۲۳۵ تومان رشد کرد و هر گرم ۲۰۸ هزار و ۱۰ تومان معامله شد.
در بازار ارز نیز پوند و یورو با افزایش قیمت، به ترتیب ۸ هزار و ۸۵۶ و ۷ هزار و ۸۲۶ تومان قیمت گذاری شدند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب