12:56:51 - پنج‌شنبه 28 فوریه 2019
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قاتل ۳۵ ساله ساروی دستگیر شد/ قتل با اسلحه شکاری
بعد از گذشت ۲ ساعت از وقوع جرم قاتل ۳۵ ساله ساروی دستگیر شد/ قتل با اسلحه شکاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران با تایید خبر وقوع یک فقره قتل در ساری گفت: قاتل فردی ۳۵ ساله بود که دستگیر شده است. به گزارش پیام آمارد به نقل از فارس :سیدیونس حسینی‌عالمی دادستان عمومی […]

بعد از گذشت ۲ ساعت از وقوع جرم قاتل ۳۵ ساله ساروی دستگیر شد/ قتل با اسلحه شکاری

دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران با تایید خبر وقوع یک فقره قتل در ساری گفت: قاتل فردی ۳۵ ساله بود که دستگیر شده است.

به گزارش پیام آمارد به نقل از فارس :سیدیونس حسینی‌عالمی دادستان عمومی وانقلاب در ساری با تایید خبر وقوع یک فقره قتل در ساری اظهار کرد: این قتل صبح امروز در پشت ساختمان مسجد جامع ساری به وقوع پیوست که در پی آن قاتل ۳۵ ساله فردی را به قتل رسانده است.

وی با بیان اینکه جسد برای مراحل قانونی در اختیار مقامات قضایی و انتظامی قرار گرفت، تصریح کرد: قاتل این فرد دستگیر شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران در پاسخ به این سوال که در فضای مجازی عنوان شده است که درگیری بین چند نفر بود و یا قاتل یا قاتلان متواری شدند نیز اضافه کرد: این مسئله صحت ندارد و قاتل یک نفر بود که دستگیر شده است.

سیدجعفر ساداتی سرپرست پلیس آگاهی مازندران نیز در این زمینه گفت: مقتول فردی ۴۳ ساله با اسلحه شکاری توسط همسایه‌اش به قتل رسید.

وی با اعلام اینکه قاتل متولد سال ۶۲ بود که با سلاح شکاری مرتکب این جرم شده است، افزود: در اظهارات اولیه مشخص شد که قتل به دلیل اختلافات مالی رخ داده است که قاتل با سلاح شکاری مقتول را به قتل رسانده است.

سرپرست پلیس آگاهی مازندران گفت: پلیس بعد از دو ساعت قاتل را دستگیر کرده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب