۹:۴۳:۰۰ - سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مازندران می تواند پایلوت اقتصاد بدون نفت باشد
احمد حسین زادگان عصر دوشنبه در حاشیه افتتاح نمایشگاه بین المللی توانمندی‌های صادراتی مازندران با بیان اینکه ۱۸۵ شرکت تولیدی محصولاتشان را در بخش‌های مختلف به نمایش گذاشتند گفت: باید بیش از هر زمانی به خوداتکایی و توانمندی‌های داخلی توجه کنیم. وی با بیان اینکه مازندران استانی مرزی است و باید از این ظرفیت برای […]

احمد حسین زادگان عصر دوشنبه در حاشیه افتتاح نمایشگاه بین المللی توانمندی‌های صادراتی مازندران با بیان اینکه ۱۸۵ شرکت تولیدی محصولاتشان را در بخش‌های مختلف به نمایش گذاشتند گفت: باید بیش از هر زمانی به خوداتکایی و توانمندی‌های داخلی توجه کنیم.

وی با بیان اینکه مازندران استانی مرزی است و باید از این ظرفیت برای توسعه استان به شرایط گسترش مراودات بهره گیری کنیم گفت: باید توانمندی‌ها را به مردم کشورهای همسایه نشان دهیم.

استاندار مازندران با اظهار اینکه برخی محصولات ارائه شده در نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی من را شوکه کرده است گفت: این تولیدات و توانمندی‌ها در سایه تحریم‌ها و با تکیه بر توانمندی‌های داخلی کسب شده است.

وی با اشاره به عرضه محصولات صادراتی رد حدود ۱۸۵ غرفه اظهار داشت: امیدواریم نمایشگاه زمینه را برای صادرات محصولات داخلی و رونق تولید فراهم کند.

حسین زادگان افزود: کشورهای سلطه گر در شناخت توانمندی‌ها و روحیات مردم ایران دچار اشتباه هستند و با گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی و هجمه‌های مختلف و شکست، همچنان بر تداوم تحریم‌ها اصرار دارند و ما باید با کیفیت بخشی به تولیدات در بازارهای جهانی نقش آفرینی کنیم.

وی با عنوان اینکه مازندران در تولید گوشت قرمز رتبه چهارم را دارد بر لزوم اصلاح نژاد دامی در استان تاکید کرد و گفت: برای اصلاح نژاد و توسعه آن تفاهم نامه‌ای با یک مجموعه سرمایه گذاری منعقد شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب