گفتگوی بدون تعارف با جانباز مدافع حرم زین العابدین محمدی در سالروز شهادت شهدای خان طومان و شهید رضا حاجی زاده
اهدای اعضای جوان آملی به ۱۰ بیمار زندگی بخشید
گزارش تصویری ، جشن ولادت باسعادت سرداران کربلا ، باسخنرانی استادعلی اکبر رائفی پور در مصلی قدس شهر بزرگ آمل ، سه شنبه ۲۰ فروردین۱۳۹۸
مرتضی شریعتی لاریجانی ، ریس انجمن نمایش آمل و مدیریت پرتلاش گروه نمایشی علامت سوال ؛ تآترمفهومی کودکانه و شاد همانند نمایش « سرزمین آرزوها » می توانددر شکل گیری فوندانسیون کامل شدن ذهنی عقلی کودک فوق العاده تاثیر گذار باشد.
گزارش تصویری سالگرد شهید مدافع حرم سرهنگ پاسدار مصطفی زال نژاد ، در حسینیه ثارالله سپاه شهر هزار سنگر آمل
گزارش تصویری/ یادواره ٣٣ شهید گمنام شهرستان آمل و شهدای منطقه پایین بازار و حومه در مسجد هدایت آمل
گزارش تصویری نمایش « طفلان شهید » کاری از سیده میترا حسنی/ اختتامیه نمایش فردا چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ آمل، آفتاب ۳۶ تئاتر شهر
جشنواره غذای سالم و بازارچه خیریه دبستان غیردولتی مهرپویان آمل
۲۲:۵۰:۲۴ - دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
محروم بودن ۶٫۵ میلیون نفر از داشتن بیمه
مدیرعامل بیمه سلامت گفت: بر اساس آمار سازمان آمار کشور حدود ۶ و نیم میلیون نفر در کشور فاقد بیمه هستند که بیمه شدن این میزان بیمه نشده برای بیمه سلامت سالانه حدود سه هزار میلیارد تومان هزینه دارد. طاهر موهبتی روز دوشنبه اظهار داشت: بسیاری از مردم منتظر هستند هر وقت دچار بیماری شدند […]

مدیرعامل بیمه سلامت گفت: بر اساس آمار سازمان آمار کشور حدود ۶ و نیم میلیون نفر در کشور فاقد بیمه هستند که بیمه شدن این میزان بیمه نشده برای بیمه سلامت سالانه حدود سه هزار میلیارد تومان هزینه دارد.

طاهر موهبتی روز دوشنبه اظهار داشت: بسیاری از مردم منتظر هستند هر وقت دچار بیماری شدند و به بیمه نیاز داشتند، خود را بیمه کنند که این موضوع تعداد بیمه شدگان را قابل تغییر کرده است.
وی اضافه کرد: هر چقدر هم که در حوزه مدیریت و پیشگیری هزینه شود، اما نمی‌توان به مردم گفت که بیمار نشوید؛ بنابراین وقتی سالانه ۱۹۰ میلیون بار مراجعه به پزشک و مراکز درمانی داریم، طبیعی است که هزینه‌ها زیاد است. زمانی هم که شرایط اقتصادی سخت شود طبیعی است که در حوزه سلامت آثار آن بر مردم سخت گیرانه‌تر می‌شود و لازم است در این حوزه حمایت‌های لازم صورت گیرد.
مدیرعامل بیمه سلامت با بیان اینکه بودجه سال ٩٨ را با مبلغ ٢٣ هزار میلیارد تومان پیشنهاد داده‌ایم، اظهار داشت: لازم است که بودجه سال آینده بیمه سلامت واقعی دیده شود.
وی گفت: امیدواریم بودجه طرح تحول سلامت نیز برای سال آینده واقعی تدوین شود؛ جمعیتی که ما باید به آنها خدمت ارایه دهیم، مشخص است؛ البته در جریان محدودیت مالی دولت قرار داریم ولی موضوعی که باید به آن توجه کرد این است که نباید این محدودیت به حوزه سلامت مردم وارد شود.
موهبتی افزود: از سازمان برنامه و بودجه و همچنین مجلس درخواست می‌کنیم که به بودجه این بخش توجه بیشتری کنند و حوزه سلامت و طرح تحول را واقعی ببینند تا نتایج این توجه‌ها در بیمه سلامت نیز نمایان شود. باید توجه کنیم مردم به دلیل هزینه‌های سلامت زیرخط فقر نروند و مشکلی برایشان ایجاد نشود.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به بودجه پیشنهادی این سازمان برای سال آتی، تاکید کرد: در صورت ایجاد محدودیت منابع، لازم است حوزه سلامت آخرین جایی باشد که این محدودیت‌ها در آن اعمال ‌شود.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با تاکید بر اینکه به دلیل تحریم‌های ظالمانه و تاثیرات آن لازم است مراقبت بیشتری را نسبت به بخش سلامت داشته باشیم، ابراز امیدواری کرد: سال آینده به گونه ای نباشد که کسری اعتبارات‌ بیمه سلامت همچون سال های قبل تکرار شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب