19:36:27 - سه‌شنبه 16 آوریل 2019
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نتایج آزمون دکتری اعلام شد/انتخاب رشته از ۳۱ فروردین
کارنامه نتایج اولیه آزمون دکتری بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت و داوطلبان با استفاده از شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین مشخصات شناسنامه‌ای، می‌توانند به کارنامه نتایج اولیه آزمون خود دسترسی پیدا کنند. داوطلبانی که براساس مندرجات کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی شده‌اند،  باید از روز شنبه ۳۱ فروردین تا […]

کارنامه نتایج اولیه آزمون دکتری بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت و داوطلبان با استفاده از شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین مشخصات شناسنامه‌ای، می‌توانند به کارنامه نتایج اولیه آزمون خود دسترسی پیدا کنند.

داوطلبانی که براساس مندرجات کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی شده‌اند،  باید از روز شنبه ۳۱ فروردین تا روز سه‌شنبه ۳ اردیبهشت ۹۸ نسبت به ثبت کدرشته‌محل‌های انتخابی خود (حداکثر ۵۰ کدرشته محل درصورت وجود) با توجه به رشته امتحانی که در آن آزمون داده‌اند، در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش اقدام کنند.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در این رابطه گفت: داوطلبان ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و اطلاعیه‌های مرتبط به آن را مطالعه کنند و سپس کدرشته‌محل‌های مورد علاقه خود را، از کدرشته‌محل‌های مربوط به رشته امتحانی انتخاب و اولویت‌ها را به ترتیب علاقه، مرتب کرده و نسبت به ثبت آن اقدام کنند.

وی افزود: دفترچه راهنمای انتخاب رشته عصر روز چهارشنبه ۲۸ فروردین بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد همچنین اسامی معرفی‌شدگان دارای حدنصاب به منظور شرکت در مرحله دوم شامل مصاحبه، بررسی سوابق علمی و پژوهشی همراه با برنامه زمانی مراجعه به دانشگاههای مجری در دهه آخر اردیبهشت ماه ۹۸ از طریق سایت این سازمان اعلام می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش عنوان کرد: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده و علاقه‌مند به انتخاب رشته‌های دانشگاه‌های آزاد هستند، لازم است به سایت دانشگاه آراد مراجعه و بر اساس اطلاعیه‌های مربوط که در سایت آن دانشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد، اقدام کنند.تسنیم

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب