19:09:31 - سه‌شنبه 16 آوریل 2019
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نگرانی از وزش باد گرم و ذوب شدن زودهنگام برف در ارتفاعات/ سدسازی؛ نیاز اولیه در مازندران
سیدمحمدرضا رضوی امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: پس از بارش‌هایی که طی ماه گذشته در آسمان مازندران داشتیم وزش باد گرم طی روز گذشته که تا فردا ادامه دارد موجب ذوب شدن زودهنگام برف روی ارتفاعات می‌شود که این موضوع ما را نگران کرده است. وی افزود: از روز پنج‌شنبه تا دوشنبه هفته آینده […]

سیدمحمدرضا رضوی امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: پس از بارش‌هایی که طی ماه گذشته در آسمان مازندران داشتیم وزش باد گرم طی روز گذشته که تا فردا ادامه دارد موجب ذوب شدن زودهنگام برف روی ارتفاعات می‌شود که این موضوع ما را نگران کرده است.

وی افزود: از روز پنج‌شنبه تا دوشنبه هفته آینده باتوجه به جریانات شمالی شاهد بارش‌هایی در آسمان مازندران هستیم که مقدار آن‌چندان قابل ملاحظه نیست.

مدیرکل هواشناسی مازندران اضافه کرد: درست است براساس نقشه‌های هواشناسی جبهه‌های شمالی در اردیبهشت ماه بیشتر است اما بارش‌های سنگینی نداریم.

این مسؤول با تأکید بر اینکه استان مازندران نیاز به سد دارد، خاطرنشان کرد: در استان‌هایی همانند مازندران سدسازی یکی از نیازهای اولیه است که جلوی سیلاب‌های ناگهانی را می‌گیرد؛ چراکه درحال حاضر کاملا به طبیعت وابسته هستیم و تنها روی ۱۵ درصد منابع آبی تسلط داریم.فارس

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب