20:56:56 - یکشنبه 15 سپتامبر 2019
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
والیبال قهرمانی آسیا/ باخت غافلگیرکننده مقابل استرالیا در آزادی آن هم با ترکیب اصلی!
تیم ملی والیبال ایران در سومین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا و در حالی که جواز حضور در انتخابی المپیک را به دست آورده بود، عصر امروز به مصاف استرالیا رفت و در کمال ناباوری مقابل میهمان خود متحمل شکست شد. تیم ملی والیبال ایران در سومین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا از […]

تیم ملی والیبال ایران در سومین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا و در حالی که جواز حضور در انتخابی المپیک را به دست آورده بود، عصر امروز به مصاف استرالیا رفت و در کمال ناباوری مقابل میهمان خود متحمل شکست شد.

تیم ملی والیبال ایران در سومین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا از ساعت ۱۸:۳۰ در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی با ترکیب نفرات اصلی اش به مصاف تیم والیبال استرالیا رفت که این بازی برخلاف انتظار با نتیجه ۳ بر یک و با امتیاز‌های ۲۵ بر ۲۲، ۲۳ بر ۲۵، ۲۱ بر ۲۵ و ۲۱ بر ۲۵ به سود کانگوروها تمام شد تا این تیم به عنوان سرگروه راهی مرحله بعد رقابت‌ها شود.

استرالیا هم پیش از این بازی تیم‌های سریلانکا و قطر را از پیش رو برداشته بود تا مجوز حضور در مسابقات انتخابی المپیک را کسب کند. تیم‌های حاضر در مسابقات قهرمانی آسیا فردا استراحت خواهند کرد و مرحله دوم بازی‌ها از روز سه شنبه آغاز خواهد شد. تیم ایران در این مرحله به مصاف تیم‌های اول و دوم گروه C یعنی چین و هند روبرو خواهد شد.

استرالیا که یکی از حریفان جدی ایران در رقابت‌های انتخابی المپیک است با این پیروزی خط و نشان جدی برای والیبال ایران کشید. ضمن اینکه نتیجه این مسابقه در مرحله دوم هم برای استرالیا محاسبه خواهد شد.تیم ایران پیش از این تیم‌های سریلانکا و قطر را شکست داده بود و جواز حضور در انتخابی المپیک را کسب کرده بود.

ایگور کولاکوویچ برای این مسابقه از ترکیب سعید معروف، امیر غفور، میلاد عبادی پور، پوریا فیاضی، علی اصغر مجرد، مسعود غلامی و محمدرضا موذن استفاده کرد. سالن ۱۲ هزار نفری آزادی امروز شاهد حضور تماشاگرانی به مراتب بیشتر از روزهای قبل بود.

ست نخست؛ ۲۵ بر ۲۲ به سود ایران

تیم ایران با حمایت هواداران بازی را بهتر شروع کرد. در امتیاز ۸ بر ۶ به سود ایران هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. در امتیاز ۱۱ بر ۸ لبدف، سرمربی استرالیا درخواست وقت استراحت فنی کرد. برتری ایران ادامه پیدا کرد تا در امتیاز ۱۶ بر ۱۳ به سود ایران تیم‌ها به وقت استراحت فنی دوم رفتند. این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به سود ایران تمام شد.

ست دوم؛ ۲۵ بر ۲۳ به سود استرالیا
ترکیب ایران برای ست دوم تغییری نکررد. این ست را استرالیایی‌ها بهتر شروع کردند و در امتیاز ۸ بر ۷ به سود آن‌ها هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. برتری استرالیا ادامه پیدا کرد تا در امتیاز ۱۶ بر ۱۳ به سود آن‌ها تیم‌ها به وقت استراحت فنی دوم رفتند. شاگردان کولاکوویچ در امتیاز ۱۸ بازی را به تساوی کشاندند. این ست پس از چند بار درخواست ویدئوچک در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به سود استرالیا تمام شد.

ست سوم؛ ۲۵ بر ۲۱ به سود استرالیا
برای شروع ست سوم هم ترکیب ایران تغییری نکرد. این ست پایاپایی پیش رفت تا در امتیاز ۸ بر ۷ به سود ایران تیم‌ها به وقت استراحت فنی اول رفتند. رفته رفته استرالیایی‌ها بر بازی مسلط شدند و در امتیاز ۱۶ بر ۱۴ به سود آن‌ها هر دو تیم به وقت استراحت فنی دوم رفتند. این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به سود استرالیا تمام شد.

ست چهارم؛ ۲۵ بر ۲۱ به سود استرالیا
تیم ایران برای اینکه بازنده بازی نباشد ست چهارم را پرقدرت آغاز کرد، اما در امتیاز ۸ بر ۶ به سود استرالیا تیم‌ها به وقت استراحت فنی اول رفتند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب