10:39:22 - پنج‌شنبه 7 مارس 2019
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واکنش دایی به درخواست آزمون برای سرمربیگری اش درتیم ملی
          علی دایی درباره اینکه سردار آزمون گفته بود دوست دارد دایی سرمربی تیم‌ ‌ملی شود، گفت: من درباره این موضوع صحبت کرده‌ام. آزمون به من لطف دارد. بازیکن برای انتخاب سرمربی تصمیم گیری نمی‌کند و این فدراسیون فوتبال است که باید نسبت به این موضوع تصمیم گیری کند. به گزارش […]

 

 

 

 

 

علی دایی درباره اینکه سردار آزمون گفته بود دوست دارد دایی سرمربی تیم‌ ‌ملی شود، گفت: من درباره این موضوع صحبت کرده‌ام. آزمون به من لطف دارد. بازیکن برای انتخاب سرمربی تصمیم گیری نمی‌کند و این فدراسیون فوتبال است که باید نسبت به این موضوع تصمیم گیری کند.

به گزارش پیام آمارد به نقل از تبناک، دایی گفت: امیدوارم اجازه دهند فدراسیون فوتبال خودش سرمربی را انتخاب کند و از جای دیگری دخالت نکنند. حداقل در این مساله فدراسیون فوتبال آن اختیارات را داشته باشد که خودش به تنهایی بتواند سرمربی تیم‌ ‌ملی را انتخاب کند. سردار آزمون به من لطف داشته و این را همه می‌دانیم که روزهای سختی داشته و پستی و بلندی‌های زیادی دیده است. زمانی که سردار آزمون و امثال او پایین می‌آیند نباید به آنها ضربه بزنیم، ‌ بلکه باید به آنها کمک کنیم تا نماینده شایسته‌ای در فوتبال روز اروپا باشند.

دایی در ادامه در پاسخ به سوالی درباره اینکه به تنهایی می‌تواند فدراسیون فوتبال سرمربی انتخاب کند، گفت‌: این را از فدراسیون فوتبال بپرسید که آیا می‌توانند چنین کاری انجام دهند یا نه.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب