21:05:42 - چهارشنبه 31 مه 2017
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کشف بیش از چهار میلیارد ریال طلای سرقتی در ساری
فرمانده انتظامی استان مازندران از انهدام باند ۶ نفره سارقان منزل و کشف بیش از چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال طلای مسروقه در شهرستان ساری خبر داد. سردار سید محمود میرفیضی گفت: در پی وقوع سرقت منزلی در شهرستان ساری و سرقت بیش از چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال طلا و جواهرآلات، یکی […]

فرمانده انتظامی استان مازندران از انهدام باند ۶ نفره سارقان منزل و کشف بیش از چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال طلای مسروقه در شهرستان ساری خبر داد.

سردار سید محمود میرفیضی گفت: در پی وقوع سرقت منزلی در شهرستان ساری و سرقت بیش از چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال طلا و جواهرآلات، یکی از شهروندان از سوی سارق یا سارقان، موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی با حضور در محل وقوع سرقت ضمن بررسی میدانی صحنه جرم با انجام تحقیقات از مالباخته با استفاده از روش‌های علمی کشف جرم، یکی از سارقان حرفه‌ای منزل اهل و ساکن یکی از استان‌های جنوب غرب کشور را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، خاطرنشان کرد: ماموران پلیس آگاهی با تشکیل تیم ویژه ضمن شناسایی مخفیگاه این متهم وی را به همراه دو همدست دیگرش که یکی از آنان زنی ۴۶ ساله بود در شهرستان‌های بهشهر و ساری دستگیر کردند.

میرفیضی اظهار داشت: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس به بزه انتسابی با همکاری فردی دیگر اقرار کردند.

وی از شناسایی و دستگیری همدست متهمان به همراه دو مالخر در استان تهران و البرز خبر داد و افزود: طی دو مرحله بیش از ۱۸۵ میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش طلاهای مسروقه از متهمان کشف شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه سارقان طلاهای مسروقه را به یک زن ساکن یکی از کشورهای همسایه فروخته اند، افزود: با انجام اقدامات پلیسی طلاهای مسروقه مسترد و تحویل مالباخته شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران در پایان از تشکیل پرونده برای متهمان و تحویل آنان به مرجع قضائی خبر داد و افزود: متهمان با قرار صادره روانه زندان شدند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب