۲۳:۱۳:۳۲ - سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گردهمایی بصیرت عاشوراییان در پرتو غدیرخم در حسینیه ثارالله سپاه آمل برگزار گردید.
به گزارش پیام آمارد، همایش مشترک هیات امنای مساجد، تکایا، بقاع متبرکه، کانون های فرهنگی مساجد، فرماندهان پایگاه های بسیج و دهیاران شهرستان آمل با حضور جمعی از مسئولین، روحانیون و امام جمعه شهرستان حجت الاسلام مرتضوی در حسینیه ثارالله سپاه آمل برگزار گردید. در آغاز جلسه جناب سرهنگ عیسی زاده جانشین فرماندهی سپاه از […]

به گزارش پیام آمارد، همایش مشترک هیات امنای مساجد، تکایا، بقاع متبرکه، کانون های فرهنگی مساجد، فرماندهان پایگاه های بسیج و دهیاران شهرستان آمل با حضور جمعی از مسئولین، روحانیون و امام جمعه شهرستان حجت الاسلام مرتضوی در حسینیه ثارالله سپاه آمل برگزار گردید.

در آغاز جلسه جناب سرهنگ عیسی زاده جانشین فرماندهی سپاه از جمع حاضر خواستار شد تا در مساجد و کانون های بسیج یک نوع همبستگی همیشگی صورت گیرد تا بتوانیم به اهداف والای انقلاب، امام (ره) و رهبری دست یابیم و جوانان و نوجوانان را به مساجد و حفظ بسیج سازندگی سوق دهیم تا به این طریق پایه های نظام اسلامی که مبتنی بر عترت و قرآن کریم بوده است حفظ شود، در ادامه حجت الاسلام بهرامی ریاست اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل همگی را به وحدت و همکاری همه جانبه دعوت کرد و افزود: باید جلوی اختلافات جزئی را گرفته و از آن پرهیز کنیم تا بتوانیم مساجدی آباد و به دور از اختلافات قومی و فرهنگی داشته باشیم .
ایشان برهمکاری بقاء متبرکه با اداره اوقاف تاکید کردند تا بتوان اثر این همدلی و همکاری را در ماه های محرم و صفر به صورت آشکار ببینیم.

در ادامه جلسه فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان آمل جناب سرهنگ گنجیان تاکید بسیاری برنظم و انسجام مساجد و کانون های فرهنگی داشتند تا در مناسبت های گوناگون برنامه های فرهنگی در سطح شهر باعث بی نظمی و اختلال در امنیت شهری نشود مخصوصا در ایام محرم.

جناب سرهنگ گنجیان مهمترین معضل اجتماعی امروز شهر آمل را اعتیاد، بی فرهنگی و بی عفتی بیان کرد که باعث بی اعتمادی در خانواده شده و متاسفانه موجب طلاق بسیار شده است .
گنجیان فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان آمل خواهان کنترل مسئولین عزیز بر فضای مجازی شدند که باعث تمامی اختلافات خانوادگی مخصوصا طلاق شده است، ایشان در ادامه هفته ناجا را پیشاپیش به همکاران خدوم نیروی انتظامی تبریک گفتند که به همین مناسبت به کمک مسئولین و نیروی انتظامی شهرستان آمل پیاده روی خانوادگی در روز جمعه ۲۴ شهریور ساعت۷.۳۰ برگزار و مسیر این پیاده روی میدان قائم و صدف به سمت پل معلق اعلام گردید.

در ادامه این مراسم رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان آمل حجت اسلام رمضانی بیان کرد: ائمه جمعه، هیات امناء و دهیاران در ایام عزاداری ماه محرم با این سازمان همکاری لازم را داشته باشند و در ادامه افزود: مداحان عزیز اطلاعات صحیح از اتفاقات و وقایعی که بر ائمه (ع) رخ داده مانور دهند تا از این طریق مردم با اطلاع ناصحیح گمراه نشوند و از واقعیت ماجرا واقعه کربلا دور نمانندو همچنین از مبلیغین و روحانیون خستگی ناپذیر تشکر ویژه داشتند و آنها را به تعمق بیشتر در مفاهیم دینی برای سوق دادن مردم به جامعه ناب محمدی بر شمردند.
در پایان امام جمعه محترم شهرستان آمل حجت السلام مرتضوی مهمترین معضل اجتماعی در جامعه را اعتیاد و فضای مجازی و بی عفتی که متاسفانه در جامعه رواج پیدا کرده دانسته و برهمکاری مسولین برای از بین بردن این معضلات اجتماعی که باعث بالابردن طلاق شده است تاکید کردند
حجت السلام مرتضوی با توجه به آغاز ماه محرم از نیروی انتظامی در خواست کردند تا در به راه انداختن خیمه های عزاداری نظارت بیشتری انجام دهند و بر این نظارت تاکید بسیار داشتند چون در بعضی از این هیات ها که مراسم شان تا نیمه های شب به طول می انجامد به طور عین کارهای ناشایست صورت می گیرد.

خبرنگار: سید مظاهر ازلی

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب