13:49:46 - پنج‌شنبه 1 ژوئن 2017
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امیرنیا, رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگو با پیام آمارد بیان کرد: یازدهمین همایش استانی کتابت وحی در شهرستان آمل برگزار می گردد
به گزارش پیام آمارد، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل در گفتگو خبری از برگزاری همایش استانی کتابت وحی در آمل خبر داد. امیرنیا بیان کرد: این همایش استانی با دعوت از خوشنویسان مطرح و ممتاز استانی و همچنین خوشنویسان و اساتید برجسته آملی برگزار می گردد، وی افزود: این همایش در شب […]

به گزارش پیام آمارد، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل در گفتگو خبری از برگزاری همایش استانی کتابت وحی در آمل خبر داد.
امیرنیا بیان کرد: این همایش استانی با دعوت از خوشنویسان مطرح و ممتاز استانی و همچنین خوشنویسان و اساتید برجسته آملی برگزار می گردد، وی افزود: این همایش در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان در تاریخ ۲۴ خرداد در مجتمع فرهنگی ولیعصر اداره فرهنگ و ارشاد آمل برگزار می گردد.
امیر امیرنیا در ادامه این گفتگو خبری با خبرنگار پیام آمارد به برنامه هایی که در پیش برد اهداف اداره فرهنگ و ارشاد قرار دارد، پرداخت و از قرارداد ۱۰ سند همکاری در حال حاضر و ۱۰ سند همکاری در آینده با اداره جات و سازمان های شهرستان آمل خبر داد تا بتوان از این طریق کسری بودجه ای که اداره ارشاد با آن روبه رو هست را جبران کرد.
ایشان در ادامه صحبت های خود به معرفی برنامه های اداره فرهنگ و ارشاد آمل پرداخت و از ایجاد یک پارک هنری و یک سالن رو باز که در خور فرهنگ و هنر شهر آمل باشد و همچنین نشست ماهیانه با تمامی گروه های هنری در آینده نزدیک خبر دادند، ایشان از اجرای کنسرت های موسیقی که در شان فرهنگ و هنر آملی های عزیز باشد و بتواند به معرفی هنر و هنرمندان شهرستان کمک کند حمایت خود را اعلام کردند و در ادامه به بحث جلوگیری از اجرای کنسرت های بیهوده که از فرهنگ بومی و اسلامی بویی نبرده اند پرداختند.

امیرنیا رئیس ارشاد اسلامی شهرستان آمل در سخنان پایانی از کمک های بی شائبه شهرداری شهرستان تقدیر و تشکر کردند و از تمامی اهالی رسانه خواستند تا در پیشبرد برنامه های کلی فرهنگ وهنری شهر پر افتخار هزار سنگر آمل، اداره فرهنگ و ارشاد آمل را در این امر خطیر یاری رسانند.

گزارش: خبرنگار سید مظاهر ازلی

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب