0:00:28 - دوشنبه 14 ژانویه 2019
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همایش بنیاد اجتماعی برکت احسان در شهرستان آمل
همایش بنیاد برکت احسان در شهرستان آمل، با سخنرانی مدنی رئیس بنیاد برکت کل کشور و با حضور قلندری معاون بهزیستی کل استان، عیسی زاده فرمانده سپاه آمل و اسفندیاری رئیس بهزیستی شهرستان آمل برگزار گردید در این همایش ۵۰ دستگاه ویلچر و ۵۰ جهیزیه عروس به خانواده‌های معلول و نیازمند در شهرستان آمل اهداء […]

همایش بنیاد برکت احسان در شهرستان آمل، با سخنرانی مدنی رئیس بنیاد برکت کل کشور و با حضور قلندری معاون بهزیستی کل استان، عیسی زاده فرمانده سپاه آمل و اسفندیاری رئیس بهزیستی شهرستان آمل برگزار گردید در این همایش ۵۰ دستگاه ویلچر و ۵۰ جهیزیه عروس به خانواده‌های معلول و نیازمند در شهرستان آمل اهداء گردید.

مدنی رئیس بنیاد برکت کل کشور در مراسم اهدای ۵۰ دستگاه ویلچر به معلولان شهرستان آمل با بیان اینکه ستاد اجرایی بنیاد برکت امام اقدام به احداث هزار و ۵۰۰ واحد آموزشی در سراسر کشور کرده است، اظهار داشت: این ستاد به ساخت هزار مسجد، ۸۰ هزار خانه محروم، ۳۰ هزار خانه عالم و ساخت چندین بیمارستان، خانه و مراکز بهداشت و درمان گام برداشته است.

قلندری در این مراسم با بیان اینکه سازمان بهزیستی متولی اصلی امور معلولین است، گفت: عرصه بهزیستی و خدمت به معلولان و نیازمندان جامعه عشق و دلدادگی است و در راستای ارائه خدمات به معلولان در تلاشیم  تا بهترین خدمت‌ها را ارائه کنیم.

عبدالرضا قلندری با تاکید بر حضور همه جانبه تمامی دستگاه ها در مسیر خدمت رسانی به اقشار ضعیف جامعه افزود: می‌خواهیم با همکاری همه نهادها و مردم موانع موجود  را از پیش رو برداریم.

وی خاطرنشان کرد : حدود ۱۲ هزار معلول در مازندران از وسایل توانبخشی بهزیستی بهره می‌برند همچنین معلولان توانمند در حالی می‌توانند توانمندی خود را نشان دهند که ابزار و وسایل توانبخشی برای آنها فراهم باشد.

معاون بهزیستی مازندران با اشاره به اهمیت توانمند سازی بعنوان مهمترین اقدام  بهزیستی در خدمت رسانی به معلولین تصریح کرد: باید با فراهم کردن ابزار و لوازم راه پیشرفت را برای معلولان باز بگذاریم.

خبرنگار: سید مظاهر ازلی

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب