12:55:02 - شنبه 6 مارس 2021
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آتش‌سوزی مرز ماهیرود داخل خاک افغانستان است
فرماندار سربیشه اظهار کرد: آتش‌سوزی در مرز ماهیرود داخل خاک افغانستان است و تیم‌های آتش‌نشان منطقه به دستور استاندار خراسان جنوبی برای اطفای حریق به محل حادثه اعزام شدند. محمد محمدی افزود: در حال حاضر تمامی خودروهای مستقر در پایانه مرزی ماهیرود که در معرض خطر بودند از این منطقه خارج شده‌اند. وی بیان کرد: […]

فرماندار سربیشه اظهار کرد: آتش‌سوزی در مرز ماهیرود داخل خاک افغانستان است و تیم‌های آتش‌نشان منطقه به دستور استاندار خراسان جنوبی برای اطفای حریق به محل حادثه اعزام شدند.

محمد محمدی افزود: در حال حاضر تمامی خودروهای مستقر در پایانه مرزی ماهیرود که در معرض خطر بودند از این منطقه خارج شده‌اند. وی بیان کرد: از محل آتش‌سوزی تا مرز ماهیرود در شهرستان سربیشه فاصله نسبتا زیادی وجود دارد.

فرماندار سربیشه گفت: بنابر گزارش اولیه این حادثه پیش از ظهر امروز با آتش گرفتن یک خودروی حامل سوخت روی داده و به چند خودروی دیگر هم سرایت کرده است. وی افزود: عملیات اطفای حریق در دست انجام است و در حال حاضر خطری متوجه پایانه مرزی ماهیرود نیست.

خراسان جنوبی به طول ۳۳۱ کیلومتر با افغانستان در چهار شهرستان سربیشه، نهبندان، درمیان و زیرکوه مرز مشترک دارد. این استان چهار بازارچه مرزی دارد که فعال‌ترین آنها مرز ماهیرود در شهرستان سربیشه است.

۲ تانکر حامل سوخت نیز پنجم اسفند امسال در سایت منطقه ویژه اقتصادی واقع در پایانه مرزی ماهیرود دچار حریق شدند که یک دستگاه کامیون مربوط به ایران و یک دستگاه مربوط به افغانستان بود.این حادثه آتش‌سوزی با تلاش آتش‌نشانان به سرعت مهار شد و تلفات جانی نداشت. مرکز شهرستان سربیشه در ۶۶ کیلومتری بیرجند است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب