13:26:14 - شنبه 6 مارس 2021
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رمزارزها پای بنیان‌گذار غول آنتی ویروس‌های جهان را به دادگاه باز کردند
دادستانهای آمریکایی علیه جان مک‌آفی، چهره امنیت سایبری برجسته و خالق نرم افزار آنتی ویروس مک‌آفی که در اسپانیا به دلیل اتهامات مالیاتی آمریکا در بازداشت بسر می برد، برای کلاهبرداری و پولشویی به دلیل استفاده از رسانه اجتماعی برای تبلیغ رمزارزها اعلام جرم کردند. دادستانهای فدرال در نیویورک مدعی هستند که مک‌آفی و مرد […]

دادستانهای آمریکایی علیه جان مک‌آفی، چهره امنیت سایبری برجسته و خالق نرم افزار آنتی ویروس مک‌آفی که در اسپانیا به دلیل اتهامات مالیاتی آمریکا در بازداشت بسر می برد، برای کلاهبرداری و پولشویی به دلیل استفاده از رسانه اجتماعی برای تبلیغ رمزارزها اعلام جرم کردند.

دادستانهای فدرال در نیویورک مدعی هستند که مک‌آفی و مرد دیگری به نام جیمی گیل واتسون جی آر از حساب توییتری مک‌آفی برای تبلیغ رمزارزها استفاده کرده اند بدون این که فاش کنند که برای این تبلیغ پول دریافت می کنند و از این طریق بیش از ۱۳ میلیون دلار کسب کرده اند. واتسون که دادستانها می گویند مدیرعامل تیم رمزارز مک‌آفی است، پنج شنبه هفته گذشته در تگزاس دستگیر شد و روز جمعه در برابر یک قاضی فدرال قرار گرفت.

مک‌آفی ژوئن سال گذشته به عدم تنظیم اظهارنامه مالیاتی به مدت چهار سال و مخفی کردن داراییهایش از جمله املاک و یک قایق تفریحی به نام دیگران، متهم شد. وی در اکتبر در اسپانیا دستگیر شد و منتظر استرداد به آمریکاست. دادستانهای آمریکایی می گویند مک‌آفی از طریق تبلیغ رمزارزها، سخنرانی، مشاوره شغلی و فروش حق داستان زندگی اش برای یک مستند میلیونها دلار کسب کرده است بدون این که درآمدش را اعلام کند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا همان روزی که مک‌آفی دستگیر شد، از وی شکایت و اعلام کرد وی در سالهای ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ خرید حداقل هفت سکه دیجیتالی را به هوادارانش در توییتر توصیه کرد بدون این که فاش کند بیش از ۲۳ میلیون دلار برای تبلیغ آنها دریافت کرده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب