15:12:38 - شنبه 6 مارس 2021
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پژمان جمشیدی: بزرگ‌ترین سرمایه ‌‌ام لطف و علاقه مردم است
پژمان جمشیدی که به همراه سام درخشانی به یکی از زوج‌های محبوب سال‌های اخیر بدل شده‌اند، در گفت‌وگو با ویژه‌نامه نوروزی روز هفتم همشهری بیان کرد: با توجه به اینکه من و سام هرکدام گرفتاری‌های خودمان را داریم و همینطور شرایط کرونا که همه‌‌چیز را پیچیده کرده، شاید مدت‌ها فرصت بازی کنار هم را نداشته […]

پژمان جمشیدی که به همراه سام درخشانی به یکی از زوج‌های محبوب سال‌های اخیر بدل شده‌اند، در گفت‌وگو با ویژه‌نامه نوروزی روز هفتم همشهری بیان کرد: با توجه به اینکه من و سام هرکدام گرفتاری‌های خودمان را داریم و همینطور شرایط کرونا که همه‌‌چیز را پیچیده کرده، شاید مدت‌ها فرصت بازی کنار هم را نداشته باشیم و سریال «خوب، بد، جلف» آخرین کارمان حداقل تا چند سال آینده باشد.
او که امسال برای دومین بار نامزد نقش مکمل مرد از جشنواره فیلم فجر شد، در این باره می‌گوید: شاید نامزدشدن در جشنواره فیلم فجر برای کسب سیمرغ نقش مکمل مرد برای بازی در فیلم «شیشلیک»، یکی از خاطرات خوبم از سال ۹۹ باشد. بازی در «شیشلیک» تجربه خوبی بود.
اما جمشیدی این روزها در حال بازی در فصل دوم سریال «زیر خاکی» است تا ماه رمضان ۱۴۰۰ روی آنتن برود. او درباره همکاری با تلویزیون گفت: بازی در تلویزیون به مدیریت و اینکه مدیر شبکه چه‌کسی است، مرتبط نیست و صرفا به‌ خاطر مردم است. این حق مسلم مردم است که سریال‌ها و برنامه‌های خوب و خوش‌ساخت ببینند، به همین دلیل من تصمیم گرفتم در این سریال حضور داشته باشم و بازی کنم.
این بازیگر درباره بزرگ‌ترین سرمایه‌اش در زندگی گفت: چیزهای زیادی داشتم که به آنها افتخار می‌کنم: پوشیدن پیراهن تیم‌ملی و پرسپولیس و بازی در فیلم‌هایی که مردم دوست داشتند و خیلی استقبال کردند. ولی درنهایت بزرگ‌ترین سرمایه‌‌ام لطف و علاقه مردم است. تلاشم برای ادامه راه زندگی‌‌ام چه در این حرفه فعالیت کنم و چه نباشم این است که همچنان بچه خوبی برای آنها باشم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب