13:50:05 - یکشنبه 14 جولای 2019
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کارگردان نمایش خیابانی دایره زنگی : این نمایش در جشنواره تئآتر خیابانی مریوان به روی صحنه می رود.
شعبان علیجان پور کارگردان نمایش خیابانی دایره زنگی : این نمایش در جشنواره تئآتر خیابانی مریوان به روی صحنه می رود. به گزارش پیام آمارد شعبان علیجانپور کارگردان نمایش موزیکال با ژانر درام « دایره زنگی » در گفتگوی دوستانه اظهار داشت که این نمایش موزیکال با ژانر درام محلی در جشنواره خیابانی مریوان به […]

شعبان علیجان پور کارگردان نمایش خیابانی دایره زنگی : این نمایش در جشنواره تئآتر خیابانی مریوان به روی صحنه می رود.

به گزارش پیام آمارد شعبان علیجانپور کارگردان نمایش موزیکال با ژانر درام « دایره زنگی » در گفتگوی دوستانه اظهار داشت که این نمایش موزیکال با ژانر درام محلی در جشنواره خیابانی مریوان به روی صحنه خواهد رفت.
گروه هنری جاویدان، نمایش خیابانی « دایره زنگی » را در خرداد ۱۳۹۸ در سطح شهرستان آمل اجرا نموده است.

نمایش « دایره زنگی » با دو شخصیت نوروز و فیروز اپیزودهایی از آیینها و آداب و رسوم محلی مازندران از جمله ؛ نوروز خوانی ، ورف چال ، جشن آفتاب خواهی ، بازیهای محلی و… می باشد که به طور چشم گیری مورد توجه مردم علاقمند به آداب و رسوم کهن در آمل قرار گرفت.


نویسنده و کارگردان این نمایش بومی محلی با آرزوی موفقیت برای تمامی هنرمندان تئآتری شهرستان آمل از تمامی کسانی که در امر اجرای نمایش در سطح شهر با گروه هنری جاویدان همکاری داشتند تقدیر و تشکر کرد و در ادامه افزود این نمایش به زودی از ۱۵ الی ۱۳۹۸/۵/۲۳ در سالن تئآتر شهر آمل اجرا خواهد شد.

علیجانپور در خاتمه از همه علاقمندان به آداب و رسوم کهن و مسئولین و مردم خواست تا این نمایش را مورد حمایت قرار دهند.
خبرنگار : سید مظاهر ازلی

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب