18:40:41 - پنج‌شنبه 5 دسامبر 2019
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ارومیه ای‌ها به دنبال صید عطایی از آمل هستند
بهروز عطایی سرمربی تیم کاله آمل با پیشنهاد وسوسه انگیز تیم شهرداری ارومیه برای هدایت این تیم پرستاره و جانشینی مصطفی کارخانه روبه‌رو شده است. تیم شهرداری ارومیه که در این فصل ستارگان زیادی را جذب کرد و در ابتدای فصل همه از این تیم به عنوان یکی از مدعیان‌اصلی قهرمانی در لیگ برتر نام […]

بهروز عطایی سرمربی تیم کاله آمل با پیشنهاد وسوسه انگیز تیم شهرداری ارومیه برای هدایت این تیم پرستاره و جانشینی مصطفی کارخانه روبه‌رو شده است.

ارومیه ای‌ها به دنبال صید عطایی از آمل هستند

تیم شهرداری ارومیه که در این فصل ستارگان زیادی را جذب کرد و در ابتدای فصل همه از این تیم به عنوان یکی از مدعیان‌اصلی قهرمانی در لیگ برتر نام می بردند با مصطفی کارخانه سرمربی حال حاضر تیم خود به بن بست رسیدند و شنیده‌ها حاکی از حضور بهروز عطایی در تیم شهرداری ارومیه به گوش می‌رسد.

تیم والیبال شهرداری ارومیه با سرمربی کنونی کاله آمل مذاکراتی را انجام داده و در نظر دارد عطایی را جانشین مصطفی کارخانه در تیم شهرداری ارومیه کند.

تیم والیبال شهرداری ارومیه که با وجود در اختیار داشتن تعداد زیادی ملی‌پوش نتوانسته عملکرد خوبی در هفت بازی ابتدایی در لیگ داشته باشد به دنبال تغییر سرمربی خود است که شنیده می‌شود مسئولان این تیم با مصطفی کارخانه قطع همکاری کرده‌اند و به دنبال حضور بهروز عطایی سرمربی آملی تیم کاله در تیم‌ خود هستند.

با این حال به نظر نمی‌رسد بهروز عطایی به پاسخ ارومیه‌ای‌ها پاسخ مثبت دهد اما باید دید که سرمربی تیم کاله آمل در پایان چه تصمیمی خواهد گرفت و در نهایت کدام مربی هدایت شهرداری ارومیه را بر عهده خواهد گرفت.

این خبر سبب ایجاد جنجال در بین هواداران دو تیم شده است و هواداران تیم کاله آمل مخالف جدایی سرمربی محبوب آملی‌ها از تیمشان هستند و معتقد هستند که نباید این اتفاقات در این وقت از فصل رخ دهد.

یکشنبه این هفته آخرین بازی لیگ برتر والیبال در شهرهای مختلف کشور برگزار شد و لیگ برتر والیبال به دلیل اردوی تیم‌ ملی تا اطلاع ثانوی تعطیل شده است.تسنیم

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب