21:12:14 - پنج‌شنبه 12 مه 2022
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حسین جوادی سکان فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران را در دست گرفت
آیین تکریم مدیرکل سابق و معارفه مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با حضور سیدمحمد هاشمی ؛ معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد. آیین تکریم عباس زارع مدیرکل سابق و معارفه حسین جوادی مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با حضور سیدمحمد هاشمی ؛ معاون حقوقی، […]

آیین تکریم مدیرکل سابق و معارفه مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با حضور سیدمحمد هاشمی ؛ معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

آیین تکریم عباس زارع مدیرکل سابق و معارفه حسین جوادی مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با حضور سیدمحمد هاشمی ؛ معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد محمدی مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، منصور علی زارعی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی ، روح اله سلگی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری ، علی رجبی وندچالی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و جمعی از مدیران کل ، مسئولین و هنرمندان و اهالی رسانه استان مازندران ، صبح امروز در سالن سلمان هراتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزار شد.
در این مراسم سید محمد هاشمی معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن گرامیداشت یادو نام شهدای دفاع مقدس و دفاع از حرم این خطه از شمال کشور اظهار کرد: استان مازندران در واقع استان علم و شهادت است.
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه آمد و شدهای مدیریت مرسوم است، افزود: پست ها و مقام ها ماندنی نیست و خدمات است که مدیران از خود به جای می گذارند.
وی به خدمات شایسته تحسین «عباس زارع» مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در حوزه فرهنگ، هنر و رسانه اشاره و بیان کرد: تلاش داریم از خدمات ارزنده ایشان در مناصب دیگری بهره گرفته شود.
هاشمی همچنین از خدمات شایسته «حسین جوادی» مدیر کل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در حوزه فرهنگ یاد کرد و گفت: امید است در حوزه فرهنگ و هنر دیار علویان شاهد خدمات اثرگذار و مطلوب باشیم.
روح الله سلگی معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندار مازندران نیز در سخنانی ، با بیان اینکه مازندران در حوزه رسانه رتبه اول کشور را دارد، اظهار کرد: قدردان علم داری اصحاب رسانه استان در پوشش اخبار و فعالیت های این خطه از شمال ایران اسلامی هستیم.
وی ضمن قدردانی از «عباس زارع» مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، افزود: تعامل ایشان با مدیران دستگاه های اجرایی و استانداری سازنده و موفق بوده است.
سلگی ، با بیان اینکه آقای زارع خوش فکر، خلاق و مدبر هستند، اظهار امیدواری کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ظرفیت آقای زارع به درستی بهره مند شود.
وی همچنین به سابق خوب «حسین جوادی» مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در حوزه فرهنگ اشاره و بیان کرد: ایشان نیز اهل تعامل هستند. امید است شاهد برکات در حوزه فرهنگ استان باشیم.
عباس زارع مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران هم در سخنانی با بیان این که اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه از اقشار تاثیگذار جامعه هستند گفت: با توجه به پیشینه فرهنگی ودینی کهن مازندران که یکی از قطب های گردشگری کشور می باشد ما حفظ فرهنگ بومی و دینی استان را در اولویت کار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار داده بودیم.
وی از کارهای جزیره ای به عنوان یک آسیب جدی در حوزه فرهنگ یادکرد و گفت: تجمیع فعالیت های فرهنگی در حوزه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید محقق شود.
زارع یادآورشد: در اکثر ماموریت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل ارشاد مازندران در همه این ماموریت ها از استان های برتر بوده است.
وی با بیان اینکه ارشاد استان مازندران در شهر خلاق فرهنگ و هنر، روستاهای دوستدار کتاب و … موفق عمل کرده اما باید ثمرات این ماموریت ها در بطن جامعه دیده شود، گفت: بودجه محدود حوزه فرهنگ تحقق ماموریت های این حوزه را سخت می کند.
«حسین جوادی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران به عنوان آخرین سخنران ، ضمن سپاس از اعتماد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران به دلیل حسن اعتماد برای سکان داری فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، با بیان این که از نقد منصفانه استقبال می کند، اظهار کرد: هیچ سیستمی با رسانه و جریان مخرب کنار نخواهد آمد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اشعاری از مولوی، افزود: عمر اداری ما اگر برای یک کیسه خالی و تهی باشد جزء خسارت چیزی نیست.
وی اظهار داشت: اگر برای گرفتن میز تلاش می کنیم اما خدمت گذار مردم نباشیم و فقط خود را ببینیم دچار خسران شده ایم.
جوادی ضمن اعلام حمایت از هنرمندان و اصحاب رسانه ، افزود: این استان دارای ظرفیت عظیمی از هنرمندان در عرصه های مختلف است که تلاش داریم از این ظرفیت در راستای تحقق اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بهره مند شویم.
در پایان مراسم ، لوح سپاس وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حکم انتصاب حسین جوادی به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران توسط سید محمد هاشمی معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به آنان داده شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب