23:44:54 - پنج‌شنبه 2 مارس 2017
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زمان پرداخت حقوق اسفندماه کارکنان دولت
سخنگوی دولت با اشاره به تداوم کمک دولت به باغداران شمال، از پرداخت حقوق اسفند ماه کارکنان دولت بین ۱۵ تا ۲۰ اسفندماه خبر داد. به گزارش تسنیم محمد باقر نوبخت در نشست شورای اداری مازندران با تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار داشت: آن بانوی آب و آفتاب نقشی اساسی در حفظ […]

سخنگوی دولت با اشاره به تداوم کمک دولت به باغداران شمال، از پرداخت حقوق اسفند ماه کارکنان دولت بین ۱۵ تا ۲۰ اسفندماه خبر داد.
به گزارش تسنیم محمد باقر نوبخت در نشست شورای اداری مازندران با تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار داشت: آن بانوی آب و آفتاب نقشی اساسی در حفظ عفت و پاکدامنی جامعه داشته است.
وی افزود: باید در حوزه ترویج ارزش‌های ایثار و شهادت و دفاع از حریم امن الهی همگان سهیم باشند.
معاون رئیس جمهور با اشاره به سفر خود به مازندران، تصریح کرد: قول‌هایی از سوی دولت برای تخصیص تسهیلات و اعتبارات به خسارت دیدگان مرکبات و کیوی مازندران و شمال کشور داده که این نشست با هدف بررسی دلیل کندی اجرای مصوبه دولت بوده است.
نوبخت با بیان اینکه بر اثر برف شدید آذر ماه امسال بسیاری از باغات مرکبات و کیوی مردم مازندران خسارات شدیدی دیده است، افزود: دولت مقرر کرد مبلغ ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای خرید میوه مرکبات و کیوی باغداران استان اختصاص دهد.
وی افزود: علاوه بر مبلغ فوق در ۹ اسفند امسال نیز ۵۰ میلیارد تومان برای خرید تضمینی مرکبات و کیوی باغداران خسارت دیده استان اختصاص یافت.
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه بانک کشاورزی به عنوان بانک تخصصی حمایتی بخش کشاورزی باید فعالانه تر در این بخش حضور یابد، گفت: متاسفانه روند اعطای تسهیلات خسارت دیدگان از سوی این بانک به کندی بوده که باید تقویت شود.
وی با تاکید بر همکاری بیشتر بانکها و مسئولان اجرایی استان برای تحقق مصوبه دولت در مورد باغداران مازندران، گفت: تمامی این اعتبارات و تسهیلات قبل از پایان سال ۹۵ باید در اختیار خسارت دیدگان قرار گیرد.
نوبخت با اشاره به پیگیری تحقق سفر استانی دولت به مازندران در نشست امروز، افزود: درسفر رئیس جمهور به استان بالغ بر ۹۰۰ میلیارد تومان اختصاص یافته که بیش از ۷۰ درصد این منابع جذب و هزینه شده است.
وی با بیان اینکه تکمیل و اجرایی شدن مصوبات سفر دولت به استان نیاز به همفکری و همکاری بیشتر مسئولان و نمایندگان استان دارد، افزود: امیدواریم همه مصوبات سفر دولت تا پایان عمر این دولت در خرداد ۹۶ اجرایی شود.
سخنگوی دولت در ادامه با اشاره به پرداخت حقوق بهمن و عیدی کارکنان دولت در بهمن امسال، افزود: مقرر شد تا حقوق اسفندماه کارکنان دولت بین ۱۵ تا ۲۰ اسفند امسال پرداخت شود.
وی با اشاره به حضورش در همایش تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم مازندران، گفت: مازندران استان قهرمانان، پهلوانان و شهدا بوده و امیدواریم روح بلند شهدا و اهل بیت در راستای خدمت رسانی بیش از پیش به مردم اثرگذار باشد./تابناک

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب