گفتگوی بدون تعارف با جانباز مدافع حرم زین العابدین محمدی در سالروز شهادت شهدای خان طومان و شهید رضا حاجی زاده
اهدای اعضای جوان آملی به ۱۰ بیمار زندگی بخشید
گزارش تصویری ، جشن ولادت باسعادت سرداران کربلا ، باسخنرانی استادعلی اکبر رائفی پور در مصلی قدس شهر بزرگ آمل ، سه شنبه ۲۰ فروردین۱۳۹۸
مرتضی شریعتی لاریجانی ، ریس انجمن نمایش آمل و مدیریت پرتلاش گروه نمایشی علامت سوال ؛ تآترمفهومی کودکانه و شاد همانند نمایش « سرزمین آرزوها » می توانددر شکل گیری فوندانسیون کامل شدن ذهنی عقلی کودک فوق العاده تاثیر گذار باشد.
گزارش تصویری سالگرد شهید مدافع حرم سرهنگ پاسدار مصطفی زال نژاد ، در حسینیه ثارالله سپاه شهر هزار سنگر آمل
گزارش تصویری/ یادواره ٣٣ شهید گمنام شهرستان آمل و شهدای منطقه پایین بازار و حومه در مسجد هدایت آمل
گزارش تصویری نمایش « طفلان شهید » کاری از سیده میترا حسنی/ اختتامیه نمایش فردا چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ آمل، آفتاب ۳۶ تئاتر شهر
جشنواره غذای سالم و بازارچه خیریه دبستان غیردولتی مهرپویان آمل
۲۱:۵۰:۳۳ - یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
روزنامه ای که ماهانه دهها میلیارد تومان از شهرداری تهران پول می گیرد!
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در حال حاضر ۴۵ میلیارد تومان یارانه به روزنامه همشهری داده می شود امیدواری ما این بود که با حضور آقای حاجی در این مجموعه با توجه به تجربیات گسترده ایشان اقدامات خوبی انجام شود. محسن هاشمی در حاشیه هشتاد و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران با […]

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در حال حاضر ۴۵ میلیارد تومان یارانه به روزنامه همشهری داده می شود امیدواری ما این بود که با حضور آقای حاجی در این مجموعه با توجه به تجربیات گسترده ایشان اقدامات خوبی انجام شود.

محسن هاشمی در حاشیه هشتاد و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به سه دستور جلسه امروز شورای شهر تهران، گفت: الزام شهرداری به احیای زیست شبانه، اصلاح الگوی مصرف و هزینه های شهرداری تهران و تدوین سند فعالیت ‌ای مجاز در پهنه‌های S و M ، سه دستورکار امروز شورای شهر تهران بود.

وی افزود: پهنه‌های S و M، پهنه های کار و فعالیت‌های خدماتی و تجاری در سطح شهر تهران هستند که کمیسیون معماری در این خصوص برنامه هایی را پیش بینی کرده است. با توجه به اینکه این پهنه‌ها موجب بروز مشکلاتی در شهر تهران شده بود در دستورکار قرار گرفت و معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران نیز اعتقاد دارد که برای این طرح الزامی وجود ندارد.

هاشمی در بخش دیگری از صحبت های خود به موضوع ارائه گزارش عملکرد یک ساله شورای شهر تهران اشاره کرد و گفت: فعالیت‌های شورای شهر تهران پیچیده است که باید نسبت به ساماندهی آن اقدام کنیم. بعضی فعالیت‌های اعضای شورا به درستی در این گزارش بیان نشد که موجب اعتراض یکی از اعضا شد. لذا باید این گزارش مجددا مورد بررسی قرار گیرد.

وی ادامه داد: وی در خصوص عدم قرار گرفتن موضوع زباله های بیمارستانی در دستور کار این جلسه گفت: آیین نامه شورا به شکلی تدوین شده که طرح های یک فوریتی در دستور کار قرار گیرد. لذا موضوع زباله‌های بیمارستانی در دستور کار این جلسه قرار نگرفت و در جلسه آینده مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی در خصوص قانون منع بکارگیری بازنشستگان و تعیین تکلیف شهردار تهران، گفت: قطعا این قانون قانون خوبی است، اما نباید قبل از اینکه ابلاغ شود با آن بازی سیاسی انجام دهیم. موضوع این قانون فقط شهردار تهران نیست و بیش از ۱۸۰۰ مدیر ارشد کشور در شمول این قانون قرار می گیرد. ولی موضوع شهردار تهران از حساسیت بیشتری برخوردار شده است که چنین موضوعی باعث بی‌ثباتی در شهر می شود لذا باید منتظر بمانیم قانون ابلاغ شود تا تصمیمات لازم اتخاذ شود.

وی ادامه داد: ۱۸ تا ۲۰ نفر از استانداران نیز در این قانون قرار می گیرند که دولت با روش های خاص خود به دنبال حل این موضوع است. قطعا شورا نیز از این ابزارها استفاده خواهد کرد تا ثبات مدیریت شهری تهران برقرار شود.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به سوالی درخصوص دستگیری شهردار ناحیه ۴ منطقه ۱۲ نیز گفت: گزارش مکتوبی در این مورد به دست من نرسیده است.

وی در خصوص امضای میثاق نامه ماندن در شورای شهر تهران نیز گفت: شاید این میثاق نامه به دست من نرسیده که اگر می رسید آن را امضاء می کردم.

وی در خصوص مجموعه همشهری نیز گفت: مجلات همشهری موضوع پیچیده ای است و زمانی این روزنامه درآمدزا بود امااز زمانی که به دست دوستان اصولگرای ما افتاد بسیار بزرگ شد و در ۱۲ سال گذشته نیروهای آن بالغ بر هزار و ۱۰۰ نفر رسید. قیمت مجله ها نیز افزایش پیدا کرد و هر کسی که وارد روزنامه می شد به دنبال ساماندهی بدون تعدیل نیرو بود.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۴۵ میلیارد تومان یارانه به روزنامه همشهری داده می شود امیدواری ما این بود که با حضور آقای حاجی در این مجموعه با توجه به تجربیات گسترده ایشان اقدامات خوبی انجام شود./ایسنا

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب