۲۳:۲۸:۰۳ - دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یوسف‌نژاد خبر داد: استیضاح سلطانی‌فر به هیئت رییسه مجلس رسید
عضو هیئت رییسه مجلس از وصول طرح استیضاح وزیر ورزش و جوانان با ۱۵ امضا خبر داد. علی‌اصغر یوسف‌نژاد گفت: طرح استیضاح مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان با ۱۵ امضا به هیئت رییسه مجلس رسیده است. نماینده مردم ساری در مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به سه محور این استیضاح افزود: عدم توجه […]

عضو هیئت رییسه مجلس از وصول طرح استیضاح وزیر ورزش و جوانان با ۱۵ امضا خبر داد.

علی‌اصغر یوسف‌نژاد گفت: طرح استیضاح مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان با ۱۵ امضا به هیئت رییسه مجلس رسیده است.

نماینده مردم ساری در مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به سه محور این استیضاح افزود: عدم توجه به رسالت آن وزارتخانه به مسائل جوانان و عدم اجرای مصوبات مجلس شورای اسلامی در برنامه ششم توسعه؛ علت عدم تعادل پایدار توزیع امکانات ورزشی در مناطق کمتر توسعه یافته کشور و ناعدالتی در تقسیم بودجه ورزشی به شهرستان‌ها و استان‌ها؛ علت به تاخیر انداختن واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی محورهای این استیضاح هستند.

وی گفت: در بخشی از شرح کلیات این طرح اشاره شده که با توجه به رسالت وزارت ورزش و جوانان در خصوص حل مشکلات جوانان و عدم اجرایی شدن مصوبات مجلس در برنامه ششم توسعه توسط آن وزارتخانه هنوز شاهد مشکلات عدیدای در حوزه مسائل جوانان هستیم، بیشترین هزینه و بودجه وزارت ورزش و جوانان صرف باشگاه‌های پرهزینه می‌شود و عدم توزیع امکانات ورزشی در کشور می‌شود که عدالتی در این خصوص وجود ندارد.

استیضاح وزیر علوم به هیئت رییسه مجلس نرسیده است

عضو هیئت رییسه مجلس درباره خبری مبنی بر طرح استیضاح وزیر علوم نیز گفت: تا کنون طرح استیضاحی در این خصوص به هیئت رییسه مجلس نرسیده است؛ شاید در دست متقاضیان استیضاح باشد برای جمع‌آوری امضاهای بیشتر.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب