15:16:42 - شنبه 6 مارس 2021
چاپ این نوشته Click Here! داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۵ کیلوگرم انواع موادمخدر در نور کشف شد
فرمانده انتظامی نور از کشف ۱۵ کیلوگرم تریاک و هروئین از جاسازی یک دستگاه خودروی سواری در این شهرستان خبر داد و گفت که سه نفر قاچاقچی نیز در این ارتباط دستگیر شدند. سرهنگ علی داداش تبار افزود که این قاچاقچیان موادمخدر را از یکی از استان های خراسان بارگیری کرده و قصد توزیع آن […]

فرمانده انتظامی نور از کشف ۱۵ کیلوگرم تریاک و هروئین از جاسازی یک دستگاه خودروی سواری در این شهرستان خبر داد و گفت که سه نفر قاچاقچی نیز در این ارتباط دستگیر شدند.

سرهنگ علی داداش تبار افزود که این قاچاقچیان موادمخدر را از یکی از استان های خراسان بارگیری کرده و قصد توزیع آن در نور و شهرهای همجوار را داشتند.

وی گفت که قاچاقچیان مواد مخدر را با استفاده از یک دستگاه خودرو پژو وارد مازندران کردند ولی پیش از توزیع ، یک تیم عملیاتی ویژه با هماهنگی قضایی خودرو را بامداد امروز در خیابان اصلی شهر نور متوقف و مواد مخدر داخل آن را پیدا و توقیف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان نور افزود: در جریان این کشفیات سه قاچاقچی موادمخدر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ داداش تبار از مردم خواست در صورت مشاهده افراد فرصت طلب و سوداگر مرگ برای توزیع و فروش انواع مواد مخدر موضوع را از طریق شماره ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

شهرستان نور با جمعیتی بیش از ۱۲۱ هزار نفر در غرب مازندران قرار دارد./ایرنا

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب